Cirrus (міжбанківська мережа)

Cirrusвсесвітня міжбанківська мережа, заснована в 1986. У 1988 банкоматна мережа Cirrus була придбана та відтоді управляється корпорацією MasterCard. Вона об'єднує кредитні, дебетові та передплачені картки платіжних систем MasterCard, Maestro, Diners Club International в єдину мережу, що зв'язує з більш ніж 1 млн. банкоматів в 93 країнах світу.[1]

Cirrus
Тип публічна
Форма власності акціонерне товариство
Галузь Фінансові послуги
Засновано 1986
Штаб-квартира  США
Власник(и) Mastercard
Холдингова компанія Mastercard
www.mastercardbrandcenter.com

За замовчуванням картки Maestro пов'язані з мережею Cirrus, але часто в точках прийому карток вивішені всі три логотипу сімейства MasterCard: власне MasterCard, Maestro і Cirrus. Банкомати в Канаді, США та в Саудівській Аравії використовують цю мережу як місцеву та багато банків також взяли Cirrus як національну міжбанківську мережу нарівні з їх місцевою мережею або використовуючи одночасно з банкоматною мережею PLUS, підконтрольною VISA. У регіонах, таких як Індія та Бангладеш, мережа Cirrus також служить як місцева та національна міжбанківська мережа.

У Швеції мережа Cirrus замінила місцеву, ставши національною мережею, що об'єднує всі банкомати країни.

Зовнішні партнери

У період з 2003 по 2010 MasterCard працювала в партнерстві з Diners Club International і картки, емітовані в рамках бренду Diners Club, приймалися в банкоматах, забезпечених логотипом Cirrus і через неї з'єднані з картковою системою MasterCard.

Див. також

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.