Cycas taiwaniana

Опис

Стебла деревоподібні або без черешків, до 3,5 м заввишки, 15–30 см діаметром у вузькому місці; 12–30 листків у кроні. Листки темно-зелені, дуже блискучі, довжиною 150–300 см. Пилкові шишки від вузько-яйцеподібних до веретеноподібних, жовті, 30–45 см, 8–10 см діаметром. Мегаспорофіли 15–22 см завдовжки, коричнево-повстяні. Насіння від майже кулястого до яйцеподібного, 28–36 мм завдовжки, 20–30 мм завширшки; саркотеста жовта, товщиною 2 мм.

Поширення, екологія

Країни поширення: Китай (провінції Гуандун, Гуансі, Хунань, Юньнань). Незважаючи на свою назву, не відомо, чи цей вид зустрічається в Тайвані. Був записаний з 400 до 1100 м над рівнем моря. Росте на крутих схилах на дрібних скелетних ґрунтах. Рослини знаходяться в сонячних, трав'янистих місцях або в рідких змішаних лісах, часто порушених місцях. Клімат від теплого до гарячого та вологого протягом усього року.

Використання

Листя використовують, щоб зробити чай.

Загрози та охорона

Цей вид був сильно виснажений шляхом збору з дикої природи. Руйнування середовища проживання протягом століть дуже вплинули на населення.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.