Dongfeng Motor

Dongfeng Motor Corporation (кит. 东风 汽车 公司, Дунфен ціче гунси, букв. «Автомобільна компанія 'Східний вітер'») — китайська автомобілебудівна компанія, одна з найбільших на автомобільному ринку Китаю.

Dongfeng Motor Corporation
Тип публічна компанія
Форма власності компанія з обмеженою відповідальністю
Галузь автомобілебудування
Засновано 1969
Засновник(и) Мао Цзедун
Штаб-квартира Ухань , провінція Хубей, КНР
Ключові особи Xu Ping
Продукція Вантажний автомобіль
автобус
малотонажне автоd
позашляховик
автомобіль
Виторг 601 501 280 000 ¥ (2018)[1]
Холдингова компанія State-owned Assets Supervision and Administration Commission of the State Councild
Дочірні компанії Dongfeng Liuzhou Motor Companyd
http://www.dfmc.com.cn
 Dongfeng Motor у Вікісховищі

Історія

Корпорація Dongfeng була заснована в Китаї в 1969 році.

Діяльність

Dongfeng H30

Основний напрямок діяльності компанії включає виробництво всіх видів комерційного транспорту, легкових автомобілів, запасних частин і автомобільних аксесуарів. На початок 2005 р. активи корпорації Dongfeng становили 76 890 000 000 юанів, а загальне число співробітників сягнула 106 000 осіб.

Створення DONGFENG Motor Company Limited

Mini Van EQ5021

З метою подальшого розвитку та завоювання міжнародного ринку компанія Dongfeng Motor об'єднала свої ресурси з компанією Nissan, в результаті чого було утворено найбільше спільне підприємство автомобільної промисловості Китаю — Dongfeng Motor Company Limited (DFL).

Виробничий процес DFL включає в себе всі етапи: штампування, зварювання, фарбування, складання, перевірку якості тощо. Виробниче обладнання компанії і її технологічні процеси є зразковими для виробників комерційної техніки в Китаї.

Спільні підприємства

Dongfeng є китайським партнером у багатьох спільних підприємств, які роблять вантажні і легкові автомобілі.

Dongfeng Cummins Engine Co., Ltd

Дочірня компанія Dongfeng Automobile Co Ltd. Dongfeng Cummins Engine Co, Ltd є спільним підприємством з американською Cummins, яке було створене в 1995 році і займається виробництвом двигунів вантажних автомобілів і т. д.

Dongfeng Dana Axle Co., Ltd

Засноване у 2005 році спільне підприємство з американською Dana Corporation. З 2011 року Dana і Dongfeng мають по 50% акцій цього спільного підприємства.

Dongfeng Honda Automobile Company

Заснована в 2003 році і виробляє марки позашляховиків і автомобілів Honda для китайського ринку. Серед продуктів, вироблених цим спільним з Honda підприємством, моделі Honda Civic, CR-V і Spirior. Станом на початок 2011 року, деякі пропозиції можуть включати японське виробництво частин. Інші Honda-фірмові моделі, які продаються в Китаї, виготовлені компанією Guangqi Honda Automobile Co Ltd.

Dongfeng Yueda Kia Motor Co., Ltd

Спільне підприємство з корейською Kia Motors. Компанія виробляє автомобілі марки Kia для китайського ринку. Kia має 50% частку. Компанія має дві виробничі бази в Китаї.

Zhengzhou Nissan Automobile Co., Ltd.

Це китайсько-японське спільне підприємство з виробництва готових автомобілів, створене в 1993 році. Dongfeng Motor Joint Stock Co., Ltd має капітал у розмірі 51%. Компанія позиціонує себе як головну основу для розвитку продукції з легких комерційних автомобілів Dongfeng і Nissan.

Dongfeng Yulon

Це на рівних частках спільне підприємство з тайванським автовиробником Yulon Motors.

Посилання

  1. https://finance.sina.com.cn/zt_d/2019_zq500qbd/
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.