European Voice

European Voice (укр. Європейський голос) — англомовна газета, заснована компанією Economist Group у 1995 році. У 2013 році її було продано французькій компанії Selectcom[5]. Газета висвітлює діяльність основних Інституцій ЄС: Європейської комісії, Європейського парламенту та Ради міністрів ЄС. Видання доступне за передплатою, а також у невеликій кількості газетних кіосків у Брюсселі, Лондоні, Люксембурзі та Страсбурзі (внаслідок специфіки читацької аудиторії).

European Voice

перша сторінка газети
Тип тижневик
Мова англійська
Політична належність нейтральна
Місце публікації Брюссель
Видавець Springer Science+Business Media
Формат Berliner

Засновано 1995
Власник Selectcom
Редактор Тім Кінґ
Головний редактор Matthew Kaminskid[1]
Головний офіс Брюссель
Наклад 17 000[2]
ISSN 1370-6012[4]

europeanvoice.com

Позиціювання газети

European Voice займає незалежну позицію щодо справ Європейського Союзу. Більшість статей у газеті висвітлюють повсякденну діяльність ЄС та його взаємодію — як із країнами-членами ЄС, так і на міжнародному рівні.

Серед традиційних рубрик у газеті — редакторська колонка, розділ для думок та розділ для листів від читачів. Щотижня у виданні публікується (обсягом близько 1000 слів) профіль політика, посадової особи чи громадського діяча, що є впливовими або значимими у ЄС і, зокрема в Брюсселі. Також регулярно виходять спеціальні доповіді щодо конкретної проблеми, яка є, як правило, актуальною (наприклад, зміна клімату); в доповіді ця проблема розглядається в контексті ЄС. У газеті також є колонка «Entre Nous» (укр. поміж нами), в якій повідомляються, часто в гумористичному тоні, незвичайні історії, що трапляються з посадовцями Євросоюзу. «Entre Nous» спершу друкувався на останній сторінці, але опісля був перенесений в основну частину газети внаслідок суттєвого редизайну як друкованої, так і інтернет-версії European Voice.

Матеріали сайту включають новинні статті та коментарі. Іноді інформація на сайті є більшою за обсягом, ніж у газеті.

Інші види діяльності

European Voice організовує низку конференцій, семінарів, зборів та дебатів, на які запрошують фахівців із широкого кола дисциплін, пов'язаних із ЄС[6][7].

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.