GE Transportation

GE Transportation (спочатку GE Rail) дочірня компанія американської General Electric, що займається випуском обладнання та машин для залізничного і морського транспорту, гірничодобувної та бурильної промисловостей, а також вітряних електростанцій. Розташована у місті Ері (штат Пенсільванія), де відбувається основна збірка локомотивів, дизельні двигуни ж випускаються у місті Гроув-Сіті.

GE Transportation
Тип бізнес і підприємство
Форма власності приватна компанія
Галузь транспорт і гірнича справа
Засновано 1907
Штаб-квартира Heller International Buildingd і Чикаго
Операційний прибуток (EBIT) 4 885 000 000 $
Власник(и) Wabtecd
Співробітники 10 000 осіб
Холдингова компанія Wabtecd
getransportation.com
 GE Transportation у Вікісховищі

Також у травні 2011 року компанія оголосила про наміри побудувати завод у Форт-Верт (Техас), для задоволення зростаючого попиту[1].

Залізнична продукція

Dash 9-44CW виробництва GE

На початок XXI століття GE Transportation є найбільшим тепловозобудівним підприємством на північноамериканському континенті і займає 70 % обсягу на цьому ринку. З 2005 року основна її продукція тепловози серії Evolution. Зокрема, кілька сотень тепловозів (серія ТЕ33А) були продані в Україну та Казахстан. Навесні 2007 року компанія випустила гібридний тепловоз з економічною витратою палива, а у вересні 2010 року оголосила про його можливе серійне виробництво. Компанія також випускає електровози, але в значно меншій кількості.

Компанія також будує окремі елементи конструкції локомотивів і вагонів, проводить модернізації. Крім цього, GE Transportation для залізничного транспорту виготовляє обладнання для світлофорної сигналізації.

Інше обладнання

Компанія випускає велику кількість електричних і дизельних двигунів для бурильних установок, кар'єрних самоскидів, дизелі малої і середньої потужності для суден, переважно буксирів і схожих з ними, вітряні електростанції.

Примітки

  1. GE Transportation announces Texas locomotive factory. Railway Gazette International. 13 травня 2011. Архів оригіналу за 30 січня 2013. Процитовано 30 листопада 2012.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.