Gwent: The Witcher Card Game

«Гвинт: Відьмацька карточна гра»[2] (пол. Gwint: Wiedźmińska gra karciana, англ. Gwent: The Witcher Card Game) free-to-play колекційна карткова відеогра для Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Android і IOS розроблена компанією CD Projekt RED. Гвинт є похідною однойменної карткової гри, яка фігурує в романі Анджея Сапковського «Хрещення вогнем» з циклу «Відьмак», і міні-гри з рольової відеогри «Відьмак 3: Дикий гін».

Gwent: The Witcher Card Game
Розробник CD Projekt RED
Видавець CD Projekt
Дистриб'ютор Good Old Games[1], Steam, Google Play і App Store
Жанр(и) Фентезі, ККГ
Платформа
 Microsoft Windows
 PlayStation 4
 Xbox One
Ліцензія пропрієтарна ліцензія
Дата анонсу 13 липня 2016
Дата випуску 23 жовтня 2018
Режим гри багатокористувацька гра і однокористувацька гра
Бюджет гри 4.0.2
Мова англійська, іспанська, італійська, корейська, німецька, польська, португальська, російська, французька японська
Вік. обмеження ESRB: TTeens
Технічні деталі
Рушій UnityAndroid
Носій цифрове завантаження і цифрова дистрибуція
Відьмак
Офіційний сайт
 Gwent: The Witcher Card Game у Вікісховищі

Гра була анонсована в червні 2016 року у конференції Microsoft в рамках міжнародної виставки E3. Реліз гри для Microsoft Windows відбувся 23 жовтня 2018 року, версії для PlayStation 4 і Xbox One вийшли 4 грудня. Також разом з релізом гри вийшла одиночна кампанія «Кровна ворожнеча: Відьмак. Історії».

Ігровий процес

Основи

Гвинт — це покрокова тактична колекційна карткова гра. Гравці грають один проти одного або проти штучного інтелекту попередньо зібраними колодами однією з шести фракцій, які включають в себе не менше 25 карт. Кожна фракція має різних «лідерів», кожен з яких володіє індивідуальними здібностями. Фракційний лідер картою не є: він представлений на ігровому полі в вигляді тривимірної анімованої фігурки.

Гравці ходять по черзі; черговість першого ходу визначається жеребом. Протягом свого ходу гравець може викласти на ігрове поле карту загону або артефакт, віддати накази загонам або лідеру, а також спасувати. Мета гри: комбінуючи наявні карти в потрібній послідовності, посилюючи свої загони і послаблюючи загони суперника, домогтися переваги за очками і перемогти в двох раундах з трьох. Пас з боку обох гравців — це кінець раунду або матчу. У матчі виграє той гравець, чия сила загонів на ігровому полі до кінця раунду перевищує силу загонів противника.[3]

Режими

У Гвинті наявні кілька ігрових режимів:

  • Рейтингова гра — гравці змагаються за місце в рейтинговій таблиці.
  • Звичайна гра — це стандартний режим, який не впливає на положення гравця в рейтинговій таблиці.
  • Сезонна гра — варіант стандартного режиму з зміненими умовами, тематика цих ігор змінюється кожен місяць і збігається з тематикою поточного рейтингового сезону.
  • Арена — в цьому платному режимі гравці збирають колоди з випадкових карт, незалежно від їх фракційної приналежності.[3]

Карти

Карти в Гвинті поділяються на карти: персонажів, істот або події з фентезійного всесвіту, заснованого на книжковому й ігровому циклі про відьмака Геральта з Рівії. Карти відрізняються один від одного на підставі різних властивостей:

  • Колір (золото і бронза) і рідкісність (звичайна, рідкісна, епічна, легендарна). Дані властивості впливають на силу карти, на кількість споживаної нею провізії і ймовірність отримання її гравцем за результатами матчів.
  • Фракційна приналежність. Гравець може становити колоди, які стосуються шести фракцій: «Королівства Півночі», «Нільфгаард», «Скоя'таелі», «Скелліг», «Монстри» і «Синдикат». Кожна з фракцій має ряд унікальних механік, безпосередньо впливають на ігровий процес.
  • Тип: загони, заклинання, особливі і погодні карти, а також артефакти.[3]

Примітки

  1. Good Old Games — 2008.
  2. Сапковський А. (2016). Відьмак. Хрещення вогнем (роман). перекл. з пол. С. Легези ; комент. С. Легези й О. Стужук. Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля». с. 92. ISBN 978-617-12-1488-0. «Ґноми відпочивали активно. Фіґґіс Мерлуззо й Манро Брюи подалися на пошуки грибів. Золтан, Йазон Варда, Калеб Страттон і Перцифаль Шуттенбах усілися неподалік возу й без передиху грали у гвинт, улюблену їхню карточну гру, якій присвячували будь-яку вільну хвилину, навіть у попередні мокрі вечори».
  3. A Beginner’s Guide To GWENT. GWENT: The Witcher Card Game (англ.). Процитовано 20 листопада 2019.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.