Instituto Superior Técnico

Вищий Технологічний Інститут (порт. Instituto Superior Técnico, скорочено IST) португальський вищий навчальний заклад інженерії, архітектури, науки та технології.

Вищий Технологічний Інститут (порт. Instituto Superior Técnico)
IST
38°44′12″ пн. ш. 9°08′20″ зх. д.
Тип факультет і культурна спадщина
Країна  Португалія
Розташування Сан-Жуан-де-ДеушAreeiro (Lisbon)d
Засновано 23 травня 1911
Ректор Антóніо Мануел да Круж Серра
Бюджет 111M €
Студентів 11.458
Співробітників 518
Професорів 871
Приналежність Лісабонський університет
Членство у Top Industrial Managers for Europe (TIME)d
Складається з Instituto Superior Técnico - Tagusparkd, Instituto Superior Técnico - Tecnológico e Nucleard і Institute for Bioengineering and Biosciencesd
Випускники Category:Instituto Superior Técnico alumni
Адреса Лісабон, Португалія
Сайт tecnico.ulisboa.pt
Нагороди
 Instituto Superior Técnico у Вікісховищі
Вищий Технологічний Інститут. Павільйон «Центральний»

Інститут засновано 23 травня 1911 року, першим керівником став Алфредо Беньсауд (порт. Alfredo Bensaúde).

З 2013 року входить до складу Лісабонського Університету (порт. Universidade de Lisboa). Станом на навчальний рік 2013—2014 має 11.458 студентів, 871 дослідників й доцентів, 29 дослідних центрів, 7 лабораторій та 1.838 наукових публікацій.

Вважається одним з найкращих навчальних закладів країни: 56 % студентів працевлаштовуються ще до кінця навчання і 91 % — впродовж 6 місяців після його закінчення.

Вищий Технологічний Інститут входить до складу Cluster (Consortium Linking Universities of Science and Technology for Education and Research), що об'єднує 12 найкращих європейських університетів науки та технології.

Історія

В 1910 році Міністерство освіти Португалії вирішує розділити Лісабонський Інститут Індустрії та Комерції на дві навчальні установи: Вищий Технологічний Інститут та Вищий Інститут Економіки та Управління (порт. Instituto Superior de Economia e Gestão). До першого запросили керувати доктора Алфредо Беньсауд, який з 1892 року вимагав у Міністерстві термінових та кардинальних змін у методі навчання на технологічних курсах, але до встановлення республіки йому завжди відмовляли. Першими аріями навчання стали: гірнича інженерія, будівельна інженерія, машинобудування, електроенергетика, хімічна технологія.

В 1930 році Вищий Технологічний Інститут входить до складу до щойно заснованого Лісабонського Технологічного Університету (порт. Universidade Técnica de Lisboa). A з 25 липня 2013 року належить до Лісабонського Університету.

Департаменти

  • Департамент біоінженерії
  • Департамент будівництва та архітектури
  • Департамент інженерії та управління
  • Департамент електротехнічної та комп´ютерної інженерії
  • Департамент інженерії інформатики
  • Департамент інженерії механіки
  • Департамент інженерії фізики
  • Департамент хімічної інженерії
  • Департамент математичної інженерії

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.