JCB (компанія)

J.C. Bamford Excavators Limited (відома як JCB) — англійська багатонаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Уттоксетері, графство Стаффордшир. Заснована в 1945 році Джозефом Сирілом Бемфордом (Joseph Cyril Bamford), назва компанії від його ініціалів.

J.C. Bamford Excavators Limited
Тип Приватна компанія
Форма власності непублічне акціонерне товариствоd
Галузь Машинобудування
Засновано Каліфорнія, 25 квітня 1945
Засновник(и) Joseph Cyril Bamfordd
Штаб-квартира Уттоксетер, Стаффордшир, Велика Британія
Ключові особи Джозеф Сиріл Бемфорд, Греме Макдональд
Продукція будівельна, сільськогосподарська техніка
Співробітники 11 тис.
офіційний сайт (англ.)]
 JCB у Вікісховищі

Спеціалізується на виробництві обладнання для будівництва, сільського господарства, поводження з відходами та ін. Це третій за величиною в світі виробник будівельного обладнання. Він виробляє понад 300 видів машин, у тому числі екскаватори, трактори та дизельні двигуни. Має 22 заводи по всьому світу: в Азії, Європі, Північній та Південній Америці; Продукти компанії продаються в більш ніж 150 країнах.

Історія

JCB була заснована Джозефом Сирілом Бамфордом у жовтні 1945 року у Уттоксетері, Стаффордшир, Англія. Він орендував гараж площею 3,7 на 4,6 м. У ньому, використовуючи зварювальний апарат, який він купив уживаним за 1 фунт стерлінгів, зробив свій перший автомобіль та причіп із залишків післявоєнної військової техніки. В день, коли народився син його Ентоні, він продав причіп на сусідньому ринку за 45 фунтів стерлінгів і відразу зробив ще один причіп. Перший трейлер і зварювальний комплект збереглися.

На даний час JCB володіє 18 заводами у Великій Британії, Німеччині, Північній та Південній Америці, Австралії, Індії та Китаї. Компанія нараховує близько 12 000 працвників на чотирьох континентах і продає свою продукцію у 150 країнах світу через 1500 дилерських відділень. Компанія має ряд більш ніж із 300 продуктів.

Продукція

Більшість транспортних засобів, вироблених компанією JCB, є варіантами екскаватора-навантажувача, включаючи варіанти на гусеничному або колісному ходу, компактні, великогабаритні та інші варіанти т.з для транспортування та переміщення вантажу.

Див. також

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.