KDK: Kavabanga, Depo, Kolibri

КДК (Kavabanga& Depo& Kolibri) — український реп-гурт, заснований 19 травня 2012 року у місті Харків, Україна. Група стала широко відомою після 2013 року, коли вийшов їхній дебютний альбом. З 2012 року по 2019 — групу складали три виконавця. Дмитро Лелюк покинув групу. Повернувся у 2021 році. Сьогодні КДК вважається[ким?] одним з найпопулярніших реп-гуртів на території України, Росії та Білорусі.

КДК
Основна інформація
Жанр Реп / Хіп-хоп / Попса
Роки з
Країна Україна
Склад Роман Манько
Олександр Плісакін
Дмитро Лелюк

Склад

Depo Роман Манько (5 квітня 1992 р.)
Kavabanga Олександр Плісакін (3 серпня 1993 р.).

Історія

Початок творчого шляху

КДК (Kavabanga & Depo & Kolibri) — все почалося з того, що Діма Лелюк, дізнавшись про творчі початки старого друга, вирішив через третю особу запозичити програму звукозапису. На що Олександр Плісакін відповів бажанням зустрітися особисто. Так народилася ідея спільної роботи. Роман Манько приєднався дещо іншим способом. Він довго й захоплено листувався з Сашею в соціальних мережах на теми, які абсолютно не стосуються музики. Хлопцям не знадобилося багато часу, щоб добре пізнати і зрозуміти один одного, вони відразу ж зійшлися характерами. Так зароджувалися основні аспекти будь-якої успішної діяльності — взаємоповага і довіра. Вже найперші спроби записів спільних пісень відкрили для імпровізованого тріо величезний потенціал.

Kavabanga & Depo & Kolibri — це реп, хіп-хоп або попса?

Тандем Kavabanga, Depo та Kolibri, за їхніми словами, — зовсім не rap, а саме hip-hop. Втім, в деякому роді хлопці ототожнюють себе з попсою, що нікого з трьох не бентежить і не сприймається як образа. Колектив організувався на основі взаємного схвалення раніше напрацьованого матеріалу. Спілкуванню і початку співпраці, як нині модно, посприяла всесвітня павутина. Хоча знайомі хлопці були і раніше, при цьому не підозрюючи про подібність талантів та інтересів.

Чому Kolibri? Чому KDK? Чому Kavabanga?

До вибору псевдонімів учасники колективу поставилися свого часу, мабуть, досить просто, якщо не сказати легковажно. Діма Лелюк, відомий як Kolibri, асоціює себе з птахом, що, на погляд товаришів по творчому цеху, підтверджується «легкістю» натури виконавця. Depo Романом Манько сприймається як сховище чогось індивідуального, глибоко особистого. Kavabanga — загадка навіть для людини, який встиг прославитися під цим прізвиськом. Олександр Плісакін приділяє більше значення імені, даного йому батьками, і набагато позитивніше реагує на звернення саме в цій формі. Кавабанга ж довелося стати на батлі, коли для вибору так званого «ніку» надали 30 секунд.
P.S. Варто зазначити, що цей учасник в принципі є завсідником словесних битв. У міру впізнаваності зміна псевдоніма ставала недоцільною, тому, не дивлячись на певну безглуздість, все залишається на своїх місцях.

Характери учасників

Учасники колективу помітно різняться як у вокальному плані, так і зовні, але при цьому гармонійно доповнюють один одного. Хлопці чітко розподілили свої ролі за темпераментами: Рома (Depo) — найсерйозніший і відповідальна людина, флегматик, Саша (Kavabanga) — типовий холерик, а Діма (Kolibri) — сангвінік, який є при цьому ще й дуже нестандартним людиною, здатним вражати товаришів ходом своїх думок. Можливо, саме цей фактор — стимул для безперервного розвитку і нових експериментів. Спочатку ініціативу у вокалі виявляв тільки Діма, але пізніше це настрій передався іншим.

Ми робимо те, що нам подобається і визначати цьому жанр, ми не будемо

Дебютний командний альбом. Перший виступ. Концертний тур по Україні. На створення «нескінченного шуму» пішло близько двох місяців. Деякі моменти давалися нелегко. Дебют альбому відбувся в рідному для всіх учасників місті Харкові. В альбом увійшло 12 треків, хоча спочатку планувалося 20. Обсяг скоротився в зв'язку з поставленими якоїсь персоною Х термінами. Ім'я цієї людини Євген Гладкий, перший концертний директор. Хлопці вважають їх знайомство чи не найважливішою частиною свого успіху.

Після Харкова естафету прийняв Дніпропетровськ, де, як хлопці з гордістю заявляють, їм вдалося зібрати всього на 50 осіб менше, ніж відомий Guf. Готуючись до виходу на сцену Донецького «Чикаго», хлопці чомусь припускали, що перевершити або навіть повторити свій попередній результат тут не вдасться. Забігаючи вперед, скажу, що так і вийшло, але справа ж не в кількості, а в якості шанувальників. Донецьк встиг сподобатися зірковим гостям ще до початку концерту. Спасибі за такий собі успіх людям, які надали теплий привітний прийом, а також футболу в цілому і «Донбас Арені» зокрема. Для огляду міста часу було мало, але обстановка в Донецьку і гримерці «Чикаго», навіть не дивлячись на певні конфлікти, вже точно сподобалася.

У написанні текстів підхоплюють ідею один одного.

Самим «сильним» питанням для хлопців виявився безпосередньо стосується написання текстів. У hip-hop культури цього надають особливого значення. Виконавцем і автором неодмінно має бути одне і те ж обличчя. Як у трьох різних хлопців з напевно індивідуальними історіями особистому житті можуть народжуватися спільні твори? Хлопці пояснили, що мають здатність підхоплювати ідеї один одного. Музика в їхньому розумінні — діалог, який можна і потрібно спільно розвивати. Написаний одним автором куплет обов'язково вдосконалюється стараннями інших.

Всі пісні, в тому числі і альбом, записані в домашніх умовах. Будинок для КДК — щось на кшталт «музичної шкатулки». Все обладнання, найдорожчою складовою якого є мікрофон, знаходиться за місцем проживання Олександра Плісакіна, де хлопці частенько пропадають цілодобово, при цьому забуваючи навіть поїсти. Духовна їжа має набагато більшу цінність. Музика для хлопців — це і хобі, і робота одночасно. Відпочивають як більшість однолітків: квартирники, ігри тощо. Надалі планують вступати до навчальних закладів. Мріють про зйомки кліпу, що природно й не дивно, на пісню «Амфетамин», але він ставав причиною не однієї сварки і увібрав в себе всю суперечливу енергетику процесу створення. Улюблених пісень у хлопців немає, кожна важлива і неповторна. Хоча по секрету вони все ж розповіли, що на «Город и туман» ставки були вищими, ніж на «Амфетамин». До речі, зведенням треків займається власноруч Kavabanga.

Дискографія

Студійні альбоми

Фото
2013 Бесконечный Шум Rap 00:43:39 12 -
2014 Самовыдуманный рай Rap 00:44:46 12
2015 KDKin Rap 01:26:42 20
2016 Иди С Нами Rap 00:53:26 13 -
2016 18+ Hip Hop 00:34:11 10 -
2017 Зачем нам звёзды Rap 13
2018 Зачем нам звёзды.

Part II

Rap 00:36:05 10 -

Примітки

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.