Liolaemus chiliensis

Опис

Велика ящірка, яка може досягати 25 см загальної довжини з більш ніж 80–100 мм в довжиною від морди до клоаки. Кремезний вид, має великі луски. Забарвлення спини зеленувате, з двома білувао-зеленими смугами, які охоплюють всю спину і хвіст. Черево білуватий, іноді з жовтими тонами.

Поширення

Цей вид зустрічається в Чилі та Аргентині. У Чилі відомо з південної Кокімбо до Лос-Лагос; в той час як в Аргентині він відомий в провінціях Ріо-Негро і Неукен. Він має вертикальна діапазон між рівнем моря і 2100 м над рівнем моря. Це локально поширений вид. Живе у різноманітних місцях проживання, таких як листяний ліс, андо-патагонский ліс, склерофільні ліси і райони з чагарниковою рослинністю. Він також знаходиться в евкаліптових і соснових плантаціях, але рідше.

Поведінка

Полює на різних безхребетних і, ймовірно, на родичів. Це денний вид. Цей вид має дуже унікальну реакцію на загрозу, яка полягає у видаванні рваного, пронизливого вереску.

Відтворення

Відтворення яйцекладне.

Загрози та охорона

Загрози не відомі в аргентинській частині діапазону. У Чилі локалізовані загрози включають зниження якості середовища проживання в результаті розширення сільськогосподарського виробництва, в тому числі евкаліптових і соснових плантацій.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.