Microcebus danfossi

Microcebus danfossi — вид лемуровидих приматів.

?
Microcebus danfossi

Біологічна класифікація
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Примати (Primates)
Підряд: Мокроносі (Strepsirhini)
Інфраряд: Лемуровиді (Lemuriformes)
Надродина: Лемури (Lemuroidea)
Родина: Макієві (Cheirogaleidae)
Рід: Microcebus
Вид: M. danfossi
Microcebus danfossi
Olivieri, Zimmermann, Randrianambinina, Rassoloharijaona, Rakotondravony, Guschanski & Radespiel, 2007

Мапа поширення
Посилання
Вікісховище: Microcebus danfossi
EOL: 7239136
ITIS: 944027
МСОП: 136347
NCBI: 412751

Опис

Це відносно великий вид з загальною довжиною від 25 до 29 сантиметрів, у тому числі від 15 до 17 сантиметрів хвіст. Вага становить від 51 до 75 (в середньому 63) грамів. Хутро пофарбоване в помаранчевий коричневий колір на спині і хвості, нижня сторона біла або світло-сіра. Голова має великі очі і вуха, і може бути як червона так і сіра; біла носова смуга присутня.

Середовище проживання

Відомий лише з шести лісових фрагментів між річками Софія і Маеварано на північному заході Мадагаскару. Житель неушкоджених та деградованих сухих лісових фрагментів від рівня моря до 780 м.

Життя

Мало що відомо про звички виду, однак, як інші види Microcebus, ймовірно, вони ведуть нічний і деревний спосіб життя, може впасти під час сухого сезону в заціпеніння (жорстке стан).

Загрози та охорона

Цей вид знаходиться під загрозою втрати місця існування і деградації від нестійких методів ведення сільського господарства, лісозаготівлі та полювання. Як відомо, зустрічаються в англ. Bora Special Reserve, Anjiamangirana Classified Forests, Andalirano Classified Forests. Тим не менше, вважається, що буде мати мало шансів для виживання виду в довгостроковій перспективі без додаткових заходів щодо збереження.

Джерела

  • Andriaholinirina, N. et al. (2014). "Microcebus danfossi". IUCN
  • Olivieri, G., Zimmermann, E., Randrianambinina, B., Rasoloharijaona, S., Rakotondravony, D., Guschanski, K. and Radespiel, U. 2007. The ever-increasing diversity in mouse lemurs: Three new species in north and northwestern Madagascar. Molecular Phylogenetics and Evolution 43: 309-327.


This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.