News Corporation

News Corporation (NYSE: NWS) — міжнародна медіакорпорація, одна з найбільших у світі. Заснована медіамагнатом Рупертом Мердоком у 1979 році. Володіє телекомпанією 20th Century Fox, телеканалом Fox News, супутниковими операторами BSkyB, Sky Deutschland, Sky Italia, Foxtel, інформаційним агентством Dow Jones, рекламним агентством News Outdoor, а також газетами Wall Street Journal, Times, Sun, New York Post, компаніями ігрової індустрії Fox Interactive і Sega.

News Corporation
англ. NEWS CORPORATION..[1]
Тип Медіакорпорація
Форма власності публічна компанія
Галузь індустрія розвагd і масмедіа
Лістинг на біржі NYSE: NWS
Попередник(и) Chris-Craft Industriesd
Наступник(и)
(спадкоємці)
21st Century Fox
Засновано 1979
Засновник(и) Руперт Мердок
Закриття (ліквідація) 28 червня 2013 р.
Причина закриття розділення на дві компанії
Штаб-квартира Велика Британія
Ключові особи Руперт Мердок
(засновник)
Продукція Фільми
Газети
Ігри
та інші
Співробітники 51 000 осіб (2010)
Холдингова компанія FOX Entertainment Group
Дочірні компанії 20th Century Fox
FOX Broadcasting Co.
Blue Sky Studios
Foxtel
BSkyB
Fox Interactive
SEGA Corp.
Sky Italia
та інші.
NewsCorp.com
(недоступний)]
 News Corporation у Вікісховищі

У 2011 вибухнув скандал навколо однієї з найпопулярніших британських газет, що належали медіакорпорації, News of the World, з прослуховування журналістами телефонних розмов приватних осіб, у тому числі відомих політиків. Він спричинив бурю обурення в британському суспільстві і у результаті привів до закриття таблоїду, що виходив протягом 168 років.

28 червня 2013 медіакорпорація News Corporation була розділена на дві компанії.[2] У першу увійшли всі активи News Corp в сфері розваг, в тому числі кіностудія, друга об'єднає в собі весь видавничий бізнес Руперта Мердока, зокрема газети у Великій Британії та Австралії, та збереже назву News Corp. Як стверджує сам Мердок, розділ корпорації зробить частки акціонерів ціннішими і знизить ризик того, що скандал з прослуховуванням позначиться прибутках активів у сфері телебачення і кіно.

Виноски

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.