Outlook Express

Outlook Express — програма для роботи з електронною поштою і групами новин від компанії Microsoft. Outlook Express поставляється у складі операційних систем Windows починаючи з Windows 95 OSR 2.5, Windows NT, а також разом з браузером Internet Explorer починаючи з версії 4.0. Існують також варіанти Outlook Express для «класичних» версій Mac OS.

Outlook Express
Тип поштовий клієнт, клієнт груп новин
Розробник Microsoft
Стабільний випуск (21 квітня, 2008)
Операційна система Microsoft Windows, Mac OS, Unix/Solaris
Стан розробки не продовжується
Ліцензія EULA
Вебсайт Outlook Express: E-mail and newsgroup reader

Назва Outlook Express натякає, що ця програма є «полегшеною» версією Microsoft Outlook — органайзера від Майкрософту, який також містить функції роботи з електронною поштою. Насправді між цими двома програмами мало спільного. Крім того, Outlook, на відміну від Outlook Express, не має функцій для роботи не тільки з одним повідомленням, а і з групою новин

Історія

Outlook Express заснована на ранішому програмному забезпеченні для електронної пошти і новин — пакеті Microsoft Internet Mail and News, що поставлявся з Internet Explorer 3 (хоча назва самої програми була змінена на Outlook Express, виконуваний файл як і раніше називається msimn.exe).

Нова версія Outlook Express, що поставляється тільки разом з Windows Vista, називається Windows Mail.

30 травня 2007 Microsoft випустила бета-версію нового поштового клієнта Windows Live Mail, покликаного змінити як Outlook Express, так і Windows Mail. За словами Ніка Вайта (англ. Nick White), менеджера Windows Vista, Windows Live Mail має абсолютно новий інтерфейс користувача, більше відповідає стилю, використовуваного в Windows Live. Windows Live Mail також дозволить користувачам синхронізуватися з Windows Live Hotmail.

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.