Perseo libri (видавництво)

Perseo libri видавництво в Болоньї, що з 1980-х років, присвячений публікації і поширенню журналів, збірників і романів зосереджених на науково - фантастичній вигадці.

Perseo libri
Тип видавництво

Заснований з Libra Editrice Уго Малагуті, письменником науково-фантастичних романів, а також критиком і вченим, Perseo на додаток до численних серій видавав журнали Nova Sf *, найстарішого італійського науково-фантастичного журналу, що все ще існує, та Futuro Europa, єдине періодичне видання, присвячене неанглоамериканській науковій фантастиці; обидва журнали в даний час видаються Elara libri.

Історія

Коріння видавництва сягають 1964 року, коли з тієї ж редакційної групи утворився Клуб наукової фантастики (Science Fiction Book Club), який продовжив дискусію із серією «Galassia» через Libra Editrice, а пізніше, більше двадцяти років, з ініціалами Perseo Libri.

Усі спадкоємці тієї історичної групи, яка створила загальний канон книги наукової фантастики навіть на початку шістдесятих - повні переклади, республікація великих класиків, критичні вступи та біобібліографії, книжкові журнали, зустріч між світом мистецтва та наукової фантастики, увага до бродінь університету та асоціацій, дослідження та відкриття нових авторів, глибокі знання великих класиків, але також увага та повага до нового. Серед співробітників Персео Лібрі були як піонери наукової фантастики в Італії, від Ліно Алдані до Ренато Пестріньєро, від Джованні Монгіні до Антоніо Белломі та Фабіо Калабрезе, а також деякі перспективні молоді автори, такі як Ріккардо Грамантьєрі, Алессандро Фамбріні, Бруно Вітієлло, Даніеле Веккі, Джорджо Сангіорджі.

Після фінансової кризи Perseo надійшов у продаж у 2007 році, і тепер редакторські права та весь каталог були придбані Elara Srl, яке також поглинуло стару редакцію Perseo.

Колонки

Історія наукової фантастики

Велика серія присвячена історії наукової фантастики в різних країнах світу, починаючи із США.

Бібліотека Nova SF *

Серія переплетених томів, що вміщує великі твори міжнародної наукової фантастики: із романами, літературними циклами, особистими та класичними антологіями в суворій літературній версії вона хоче запропонувати вірну і глобальну панораму бродінь, пропозицій, традицій та ідей науки фантастика кожного часу та країни.

Європейські оповідачі фантастики

Антологічні томи, особисті збірки, особливо важливі романи італійської, європейської та, загалом, неанглоамериканської наукової фантастики.

Твори Кліффорда Д. Сімака

Кліффорд Д. Сімак багатьма критиками вважається найбільшим автором літературної наукової фантастики. Ця серія об'єднує всю роботу Сімака через критичну презентацію всіх його романів та збірників у різних хронологічно упорядкованих томах його оповідань.

Nova Sf *

Журнал у книжковому форматі, який переважно публікує «класичні» англосаксонські науково-фантастичні оповідання та романи. Заснований у липні 1967 року, це найстаріший італійський науково-фантастичний журнал, який досі працює (враховуючи, що журнал «Уранія» - не плутати з серією «Уранія» - не виходив десятки років).

Futuro Europa

Перше і єдине періодичне видання, присвячене неанглоамериканській науковій фантастиці. Насправді в ньому розміщені твори не англосаксонських авторів, особливо італійців.

Науково-фантастичні нариси

Кожен том містить твір наукової літератури: енциклопедії, біографії, історії, аналіз найважливіших моментів руху, що називається «науковою фантастикою» в літературі, кіно та мистецтві.

Див. також

  • Історія італійської наукової фантастики

Примітки

    Посилання

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.