Pteropus anetianus

Pteropus anetianus (Крилан вануатський) — вид рукокрилих, родини Криланових.

?
Pteropus anetianus

Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Ряд: Рукокрилі (Chiroptera)
Підряд: Крилановиді (Pteropodimorpha)
Родина: Криланові (Pteropodidae)
Рід: Pteropus
Вид: Pteropus anetianus
Gray, 1870

Ареал виду
Посилання
Вікісховище: Pteropus anetianus
EOL: 327257
ITIS: 631620
МСОП: 18716
NCBI: 170220

Опис

Має великі, добре розвинені очі й витягнуті, овальні вуха.

Поширення

Цей вид є ендеміком Вануату. Він є одним з видів низовини. Зазвичай заселяє мангрові ліси, болота і тропічні ліси, часто на невеликих островах.

Поведінка

Може бути частково денним видом. Тварини взагалі проводять день в невеликих, тихих колоніях. Колонії часто використовуються в тому ж місця рік за роком, і вони як правило, розташовані на значній відстані від бажаних точок харчування. Вид споживає інжир, плоди хлібного дерева, кокос, а також деякі квіти.

Загрози

Вирубка лісів широко поширена в тропіках і становить серйозну загрозу для P. anetianus, тому що руйнує місця їжі й спочинку. P. anetianus є важливим харчовим продуктом для людей на Вануату. Важкі циклони, виверження вулканів і землетруси є регулярними подіями на Вануату, і є важливим джерелом природних порушень в лісі островів, іноді зачіпаючи цілих 30 відсотків лісового покриву на островах через кілька років. P. anetianus, ймовірно, буде все більше і більше страждати від зміни клімату.

Охорона

Вид присутній у англ. Vatthe Conservation Area. Як і багато інших рукокрилих у родині Pteropodidae, то P. anetianus погано відома і виграє від обстежень та досліджень поширеності, чисельності та екології, а також різних загроз, які можуть виникнути. Захист лісів вважається одним з найвищих пріоритетів для захисту плодових рукокрилих. Первинні ліси є особливо важливим середовищем існування, і запобігання збезлісення в таких областях, повинно захищати багато видів лісів, в тому числі P. anetianus. Розробка довгострокової політики збереження і використання земель, спрямованих на збереження природних ресурсів і створення лісових запасів піде на користь рукокрилим та іншим диким тваринам.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.