Renault Kwid

Renault Kwid (укр. Рено Квід) — перша модель A-Класу альянсу Renault-Nissan, що базується на платформі CMF-A (Common Module Family). Прототип був представлений в 2014 році на авто-шоу в Нью-Делі. Серійну модель почнуть виробляти у другій половині 2015 року на заводі Renault в місті Ченнаї, Індія, а продажі почнуться у вересні того ж року[1].

Renault Kwid
Renault Kwid (2015-2019)
Виробник Renault
Роки виробництва з 2015
Місце виробництва Ченнаї  Індія
Клас A-Клас
Стиль кузова 5-дв. Хетчбек
Компонування FF
Платформа CMF-A
Колісна база 2422 мм
Довжина 3679 мм
Ширина 1579 мм
Висота 1478 мм
Вага 678 кг
Споріднені Renault City K-ZE
Подібні Datsun Go
Hyundai Eon
Suzuki Alto
Дизайнер Давід Дюран
Лоренс ван ден Акер

Специфікація

Renault Kwid
Зовнішні відеофайли
Renault KWID (XBA) Walk Around Review

Kwid побудований на платформі CMF-A та оснащений три-циліндровим бензиновим двигуном, об'ємом 800 см3, який був розроблений спільно Renault-Nissan. Потужність двигуна складає 57 кінських сил[2]. Коробка передач механічна, 5-ти ступенева. Привід автомобіля — передній. Через деякий час після старту продажів, з'явиться більш потужніша версія з 1,0 літровим бензиновим двигуном та автоматичною трансмісією[3]. Довжина складає 3680 мм, ширина — 1580 мм, кліренс — 180 мм[4][5].

Renault Kwid бюджетний хетчбек з позашляховим дизайном. Дизайнерська стратегія Лоренса ван ден Акера відображає направлення Explore. Звідси позашляховий дизайн та висока посадка. За дизайн інтер'єру відповідали спеціалісти з дизайн-студії Renault Design India. Над кузовом та шасі працювали в Японії, над електронікою в Кореї, проте інжинірингом керували в Індії, а виробництво компонентів локалізовано на 98%[6].

20 травня 2015 року, в місті Ченнаї, генеральний директор Renault Карлос Гон представив серійний автомобіль. Модель орієнтована на глобальний ринок, а Індія перша в черзі. Ціни в автосалонах Індії стартували з позначки в 4700 $[7][8][9].

В оснащення автомобіля входять: протитуманні фари, 7-дюймовий сенсорний екран, система Renault MediaNAV з функціями FM-радіо, Bluetooth та супутниковою навігацією, кондиціонер, цифрова приладова панель, передні скло-підйомники, дзеркала з електро-приводом. Проте колісні маточини — з трьома шпильками, задні двері без склоочисника, а передня панель без бардачка[10].

Фейсліфтинг 2019

Renault Kwid (з 2019)

Оновлений Kwid дебютував у Китаї в квітні 2019 року як Renault City K-ZE. Спереду у City K-ZE були роздільні фари, що складаються із світлодіодних денних ходових вогнів, поворотних ліхтарів та позиційних вогнів у верхній частині та дальнього світла у нижній частині. Він також отримав задні ліхтарі з С-подібними світлодіодними напрямними.

Дизайн City K-ZE ліг в основу модернізованого Kwid, який дебютував в Індії в жовтні 2019 року, а зовнішніми відмінностями були передня решітка радіатора та колеса. Оновлений Kwid також оснащений більшою 9,0-дюймовою інформаційно-розважальною системою, обладнаною Apple CarPlay та Android Auto, а також додатковою передньою подушкою безпеки для пасажира.

Двигуни

  • 0.8 L Renault-Nissan I3 54 к.с.
  • 1.0 L HR10DE (SCe) I3 68 к.с.

Додаткові посилання

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.