The Document Foundation

The Document Foundation — незалежна, самоврядна і меритократична організація, заснована на ідеалах вільного програмного забезпечення. Зареєстрована в Німеччині як некомерційна організація. Document Foundation орієнтована на розвиток LibreOffice — безплатного офісного пакета спадкоємця OpenOffice.org, і прийнятого на озброєння зростаючим числом державних адміністрацій, підприємств малого та середнього бізнесу для ефективності на настільних ПК.

The Document Foundation
Тип Спільнота
Рік заснування 28 вересня 2010
Розташування Берлін, Німеччина
Сфера діяльності Офісний пакет
Число волонтерів >3000
Число членів >200
Вебсайт www.documentfoundation.org

Document Foundation є юридичним представництвом спільноти, створеним з представників спільноти, для підтримки спільноти і для забезпечення незалежності від окремих вендорів. Організація відстоює інтереси всієї екосистеми, пов'язаної з LibreOffice, включаючи розробників, користувачів, маркетологів, тестувальників, людей, котрі займаються впровадженням, і сервіс-провайдерів. Управління у Document Foundation організовано відповідно до принципів меритократії — рішення приймають представники спільноти, що вносять найбільший внесок у розвиток проєкту. Процес розробки та прийняття рішень повністю відкритий, прозорий і не залежний від окремих компаній. The Document Foundation доступна приватним особам і організаціям, які згодні з її основними цінностями та беруть участь в її діяльності.

Організація Document Foundation була анонсована і почала діяти восени 2010 року, але понад рік не мала офіційного юридичного статусу і діяла неформально. Навесні 2011 року було зібрано близько 100 тисяч євро пожертвувань на реєстрацію некомерційного фонду в Німеччині[1], створення якого затягнулося майже на рік. У лютому 2012 процес реєстрації був завершений та організації надано офіційний юридичний статус.[2] Організація зареєстрована в Берліні і відповідає німецькій юридичній формі «Stiftung», визнаної у всьому світі, і ідеально відповідає завданням щодо підтримання незалежної спільноти і програмного забезпечення, яке воно розвиває.

На кінець червня 2014 фонд має понад 200 членів і понад 3000 добровольців-помічників по всьому світу.

Виноски

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.