The North Face

The North Face, Inc. — американська компанія, що спеціалізується на виробництві верхнього одягу, взуття, флісу й обладнання, такого як рюкзаки, намети та спальні мішки.

The North Face
Тип дочірнє підприємство
Форма власності single member limited liability companyd
Галузь швейна промисловість і роздрібна торгівля
Засновано 1968
Засновник(и) Дуглас Томпкінс
Штаб-квартира Аламіда,  США
Продукція одяг, взуття, спортивний інвентар
Власник(и) VF Corporation
Холдингова компанія VF Corporation
Офіційний сайт
 The North Face у Вікісховищі

Продукція компанії орієнтується на альпіністів, лижників, сноубордистів, туристів і спортсменів, та людей які ведуть активний спосіб життя.

Компанія є спонсором професійних спортсменів по бігу, скелелазінню, лижному спорту і сноубордингу по всьому світу.

Історія

Магазин The North Face на Блур-стріт, Торонто, Канада
Верхній одяг The North Face, Inc.

Історія бренду The North Face почалася в місті Сан-Франциско як невеличкого роздрібного магазина альпіністського спорядження, заснованого в 1966 році Дугласом Томпкінсом і його тодішньою дружиною Сьюзі Томпкінс.[1] Через два роки він був придбаний Кеннетом «Hap» Клопп.[1][2][3] Північна сторона гори (The North Face), як правило, найхолодніший і найгрізніший маршрут, щоб піднятися.[4]

Якийсь час, у магазині пропонуються тільки товари, орієнтовані на альпіністів і туристів. В 1980 році асортимент розширився одягом для лижників, а потім туристичним спорядженням.

The North Face в даний час є дочірньою компанією VF Corporation.[5] Головний офіс знаходиться в Аламеда, штат Каліфорнія, разом з корпоративним братом, JanSport.[6]

У 2007 році JanSport була найбільшим у світі виробником рюкзаків, виготовляють майже половину всіх рюкзаків, що продаються в США.[6]

Логотип у вигляді чверть кола і написом The North Face, придуманий каліфорнійським дизайнером Девідом Алкорном в 1971 році, він символізує Хаф-Доум, масивний гранітний моноліт у національному парку Йосеміті.[4] Також The North Face є активним спонсором різних спортивних змагань і спортсменів.

Участь в еко-ярмарку в Нью-Йорку

Зростання популярності

За останній час популярність бренду The North Face зросла.[7] Зростання популярності призвело до того люди які носять одяг цього бренду стають об'єктами грабежу. На початку 2005 року група підлітків з Вашингтону були заарештовані за звинуваченням у збройних пограбуваннях, зокрема вони нападали на студентів на вулицях і відбирали куртки North Face.[8]

У грудні 2008 року, The North Face подав позов до Окружного суду Сполучених Штатів Східного округу штату Міссурі, проти компанії The South Butt, та її засновника Джеймса А. Вінкельманн-молодший, та компаній які обробляються маркетингові та виробничі фірми. У правовому діапазоні, The North Face побачили порушення товарного знака та прагнули накласти судову заборону на The South Butt.[9] Після судового розгляду, сторони дійшли згоди про вирішення спору, позов було закритого на 1 квітня 2010 року.[10] Проте, у жовтні 2012 року, Вінкельман зізнався в суді, що він і його батько порушили угоду з The North Face і погодилися виплатити відшкодування в розмірі $ 65 000, яка була зменшена на $ 1 000 за щомісячне дотримання угоди.[11]

Магазини

Треккінгові черевики The North Face.

На додаток до продажу через роздрібну торгівлю, у компанії The North Face працює понад 55 роздрібних і 20 торгових точок у США, 4 роздрібних та 2 торгові точки в Канаді,[12] 19 магазинів в Великій Британії.[13] та ще багато по всьому світу.

Примітки

  1. Finz, Stacey (8 квітня 2012). Business booming for once-troubled North Face. SF Gate (San Francisco Chronicle). Процитовано 10 грудня 2015.
  2. About The North Face. Backcountry. Процитовано 10 грудня 2015.
  3. Bruce B. Johnson's History of Gear webpage.
  4. Thenorthface.com
  5. VF Corporation — VF in the News. Архів оригіналу за 2 листопад 2013. Процитовано 4 лютий 2017.
  6. Horovitz, Bruce (20 серпня 2007). New 'badge' of cool: High-tech, high-fashion backpacks. USA Today. с. 1A. Процитовано 1 вересня 2009.
  7. Szabo, Julia (9 березня 1997). Geared for the Grocery, or Mount Everest. New York Times. Процитовано 27 червня 2012.
  8. Suspects nabbed in jacket, car robberies. The Washington Times. 14 лютого 2005. с. 2.
  9. Frankel, Todd C. (15 грудня 2009). The North Face is suing The South Butt International clothing company accuses teen's Ladue-based operation of trademark infringement. STLtoday.com. Процитовано 20 жовтня 2012.
  10. Billhartz Gregorian, Cynthia (3 квітня 2010). North Face, South Butt reach agreement. STLtoday.com. Процитовано 8 грудня 2011.
  11. South Butt Clothing Falls Off a Cliff. Couthouse News Service. 17 жовтня 2012. Процитовано 22 жовтня 2012.
  12. Store Locator. TheNorthFace USA. Процитовано 25 жовтня 2016.
  13. «The North Face Stores in the UK Архівовано 31 липень 2013 у Wayback Machine.»

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.