World of Warcraft: Wrath of the Lich King

World of Warcraft: Wrath of the Lich King (укр. Світ Воєнного ремесла: Гнів Короля-ліча) — друге доповнення до популярної MMORPG World of Warcraft, наступний після адону The Burning Crusade. Про розробку було оголошено в перший день Blizzcon 3 серпня 2007 року. Дата виходу — 13 листопада 2008 року.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Blizzard Entertainment
Жанр(и) MMORPG
Платформа  Microsoft Windows
 macOS
Ліцензія пропрієтарне програмне забезпечення
Дата випуску 13 листопада 2008
Режим гри багатокористувацька гра
Творці
Ігродизайнер(и) Джефф Каплан, Том Чилтон
Композитор(и) Рассел Брауер, Гленн Стаффорд
Warcraft
Попередня гра World of Warcraft: The Burning Crusade
Наступна гра World of Warcraft: Cataclysm
Офіційний сайт
 World of Warcraft: Wrath of the Lich King у Вікісховищі

Дія адону відбувається на холодному північному континенті Нордсколі, у володіннях короля мертвих.

Нововведення

Доповнення підняло максимальний рівень ігрового персонажа з 70-го до 80-го. Додався новий ігровий клас — лицар смерті (англ. Death Knight). Гілки талантів у доповненні розширені до 71 таланту. У світі гри став доступний північний континент Нордскол.

Було введено нову професію — написання сувоїв, додано сотні нових предметів, квестів, підземель, монстрів, заклять та зброї. Також персонажі одержали нові зачіски та стилі танців.

Окрім того було поліпшено графічний рушій гри, а «Зелені» речі з Нортренду перевершують речі з Tier 4.

Раси

Відречені (англ. The Forsaken) — колишні слуги Артаса, та королева банші, Сильвана Вітрокрила, прибули у Нортренд з новою інфекцією, яка, як вони сподіваються, буде ефективною проти мертвих поплічників Короля Лича. Вони хочуть помститися Артасу за те що він свого часу поневолив їх своєю магією. Відречені збудували поселення під назвою «Новий Агамант» у Ревучому фйорді.

Чаклуни Даларану також прибули до Нортренду, щоб протистояти зростаючій загрозі Короля Лича. Місто Даларан функціонує як нейтральне місто в Нортренді, подібно до Шаттрату в Позамежжі. Даларан височіє над Нортрендом, але до нього можна легко дістатися. Справа в тім, що знизу під Далараном є телепорт, який веде у місто. З міста можна дістатися до столиць як Орди, так і Альянсу.

Геройські класи

На BlizzCon 2007 компанією Blizzard було анонсовано геройські класи, довгоочікувану особливість World of Warcraft. Геройські класи складаються з класів, відомих за Warcraft III, які були надто сильними щоб грати ними з першого рівня, або не вписувались в роль початкового класу. Першим Blizzard анонсували лише один геройський клас — лицар смерті. Під час інтерв'ю з одним із розробників, було сказано, що поки планується лише один геройський клас, інші ж будуть додані у майбутніх доповненнях. Як першоквітневий жарт 2008 року було анонсовано клас «бард», але він ніколи не був доступний у грі насправді[1].

Локації

Карта Нортренду у грі

Доданий континент Нордскол (англ. Northrend) — це континент на півночі Азероту. За розмірами він близький до Позамежжя. Хоча Нордскол відомий тим, що повністю покритий льодом, розробники заявляли, що лише частина континенту буде засніженою. У грі Нордскол складається з 12-и зон для гравців які досягли 68-го рівня, хоча подорожувати до Нордсколу можна маючи будь-який рівень. Разом з тим стали доступні й нові підзони в Азероті. Коли гравці вперше прибувають до Нордсколу, вони зможуть почати своє ознайомлення з ним із двох зон на вибір — Ревучого фіорда або Борейської тундри, які розташовані на протилежних частинах континенту.

Сюжет

Протягом п'яти років про зниклого принца Артаса не було жодних відомостей. Несподівано нежить (живі мерці)(англ. The Scourge) почала масову атаку на міста Азероту, нападаючи далеко за межі Східних Королівств. Вождь Орди Тралл розгорнув експедицію до Нордсколу на чолі з Ґаррошем Пекельним Криком. Тим часом король Варіан Рінн нарешті повернув собі корону та послав власні війська знищити Короля Лича і будь-які сили Орди, які трапляться на шляху.

Примітки

  1. New Hero Class revealed: Bard! Also, new Molten Core for the console. Архів оригіналу за 27 січня 2015. Процитовано 2 вересня 2014.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.