Ігнатьєва Ірина Анатоліївна

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна (нар. 5 липня 1970(19700705), Київ) доктор економічних наук, кандидат технічних наук, професор. Професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія», Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки.

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна
Народилася 5 липня 1970(1970-07-05) (51 рік)
Київ
Місце проживання Київ
Країна  СРСР Україна
Діяльність викладачка університету, економістка
Alma mater Київський технологічний інститут легкої промисловості
Галузь економіст
Заклад Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Посада професор кафедри маркетингу та управління бізнесом
Звання професор
Ступінь доктор економічних наук

Біографія та наукова діяльність

У 1988 році вступила до Київського технологічного інституту легкої промисловості, який закінчила у 1993 році за спеціальністю «економіка та управління підприємствами легкої та текстильної промисловості».
Працювала у Державній академії легкої промисловості України (сучасний Київський національний університет технологій та дизайну). З 1993 — асистентом кафедри економіки та управління, 1996 року — старшим викладачем цієї ж кафедри. У 1997 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук на тему: «Управління процесами оновлення продукції».
1998—2006 доцент кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну.
У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук на тему: «Методологічні основи стратегічного управління промисловими підприємствами».
2006—2008 — професор кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну, завідувачка кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Київського гуманітарного інституту.
2008—2014 — завідувачка кафедрою менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну. 2011—2014 — декан факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну.
2014—2016 проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету технологій та дизайну.
2016—2017 — заступник директора з інноваційної роботи Науково-дослідного інституту соціально-економічного розвитку міста.
З вересня 2017 року — професор кафедри маркетингу та управління бізнесом Національного університету «Києво-Могилянська академія».
Член редакційної колегії міжнародного журналу «Modern Science — Moderní věda» (Прага, Чехія).

Наукові праці

Автор понад 160 наукових праць, у тому числі монографій, підручників та навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України у тому числі:

  • підручників 6
  • навчальних посібників 2
  • монографії — 9
  • статті:114
  • у наукових фахових виданнях 45
  • у наукометричній базі даних «SCOPUS» 2,
  • в інших міжнародних базах даних 15.

Обрані публікації:

  • Стратегічний менеджмент: теорія, методологія, практика. К., 2005
  • Методологічні підходи щодо формування концептуальної моделі стратегічного управління промисловим підприємством // Економіка і держава. 2006. № 2
  • Стратегічний менеджмент: Підруч. К., 2008; Інноваційні підходи до прогнозування збалансованого стратегічного потенціалу промислових підприємств. К., 2008 (співавт.)
  • Волокнисті матеріали та вироби легкої промисловості з прогнозованими бар'єрними медико-біологічними властивостями//Прогнозування конкурентного потенціалу розвитку підприємств легкої промисловості: Монографія Ч.1, Ч2. / С. М. Березненко, В. І. Власенко, І. А. Ігнатьєва та ін. — Київ, КНУТД , 2014. — 404 с., 220 с.
  • Розробка методичного підходу з формування проектів інвестиційних бізнес-планів розвитку підприємств легкої промисловості з урахуванням орієнтирів структурно-інноваційної політики: Монографія / за заг. ред. д.е.н. І. А. Ігнатьєва. — Київ, КНУТД , 2014. — 600 с.

Нагороди і відзнаки

2012 — нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України. 2014 — Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки за колективну роботу «Волокнисті матеріали та вироби легкої промисловості з прогнозованими бар'єрними медико-біологічними властивостями».

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.