Почесна грамота Міністерства освіти і науки України

Поче́сна гра́мота Міністе́рства осві́ти і нау́ки Украї́ни — заохочувальна відомча відзнака Міністерства освіти і науки України. Має першу (найнижчу з трьох) ступінь серед відзнак міністерства.

Почесна грамота Міністерства освіти і науки України
Країна  Україна
Тип Відзнака Міністерства освіти і науки України
Вручається: :
працівникам апарату міністерства, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери його управління, інші працівникам сфери освіти, а також вищезазначені особи після виходу на пенсію
Підстава:
Зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, ефективне сприяння формуванню та забезпеченню реалізації державної політики у сфері освіти і науки, успішна координація діяльністі підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління МОН України
Статус Вручається
Нагородження
Засновано: 2003 р.
Нагороджені:
Черговість
Молодша нагорода Грамота Міністерства освіти і науки України

Відомості про нагороду

Почесною грамотою МОН України відзначаються педагогічні, наукові та науково-педагогічні працівники, державні службовці, працівники підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління МОН України, які зробили вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки, мають стаж роботи у зазначеній сфері не менше трьох років та раніше заохочувались Грамотою МОН України, за зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм, ефективне сприяння формуванню та забезпеченню реалізації державної політики у сфері освіти і науки, успішну координацію діяльністю підприємств, установ і організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

Галерея

Література

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.