Ас (фільм)

«Ас» (італ. Asso) італійська комедія творчого дуету Кастеллано і Піполо. Фільм випущений 16 квітня 1981 року з Адріано Челентано і Едвіж Фенек в головних ролях.

Ас
(італ. Asso)
Жанр комедія
Режисер Кастеллано і Піполо
Продюсер Маріо Чеккі Горі
Вітторіо Чеккі Горі
Сценарист Кастеллано і Піполо
У головних
ролях
Адріано Челентано
Едвіж Фенек
Ренато Сальваторі
Оператор Даніло Дезідері
Композитор Детто Маріано
Художник Enrico Tovaglierid
Тривалість 90 хв.
Мова італійська
Країна  Італія
Рік 1981
IMDb ID 0082034
Італійсько-французька акторка Едвіж Фенек, виконавиця ролі дружини Аса Сільвії

Сюжет

Професійний картковий шулер по кличці Ас (Адріано Челентано) напередодні весілля оголошує про своє рішення зав'язати. Але несподівано виявляється втягнутим в крупну гру з «Марсельцем». Молода дружина, Сільвія (Едвіж Фенек), відпускає його на цю гру. Відчайдушно блефуючи, він зриває банк, але гра продовжується. На нього починається полювання і його вбиває найманий вбивця, після чого Ас перетворюється на привида, якого не може бачити ніхто, крім його дружини. Здобувши таким трагічним чином нові можливості, він намагається прилаштувати свою вдову і помститися.

В ролях

Знімальна група

Оцінки

«Не можна повторюватися дуже часто. Те, що ще вчора здавалося незвичайним і оригінальним, сьогодні може виглядати нав'язливим. Мабуть, пам'ятаючи про це, Кастеллано і Піполо придумали в „Тузі“ (ще до американського „Привида“) нетривіальний сценарний хід. Героя А. Челентано, карткового шулера, вже на самому початку картини вбивають. І в подальшому на екрані діє вже його привид, який баче лише його молоденька вдовиця; зі звичайною для свого іміджу дражливою сексапільністю її зіграла італійська зірка угорського походження Едвіж Фенек» — російський кінокритик Олександр Федоров [1]

Цікаві факти

  • На початку фільму герой Челентано роз'їжджає на мотоциклі «Дніпро».
  • У сцені карткової гри Адріано Челентано, за власним задумом, навмисно копіює знаменитого в Італії героя Раджа Капура з фільму «Пан 420» (1955). Радж Капур, за визнанням Челентано, з дитинства є його улюбленим актором, і саме цю сцену він мріяв включити у фільм.
  • У фінальній сцені герой Челентано каже, що у нього «покер святих», хоча його комбінація відповідає фул-хаусу, у його суперника при цьому комбінація відповідає каре, хоча він теж називає її «покером».
  • Фільм «Ас» став сьомою роботою Челентано з творчим дуетом Кастеллано і Піполо.

Примітки

  1. «ТУЗ» kino-teatr.ru Процитовано 27 жовтня 2019

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.