Бізнес-школа

Бізнес-школа — це створена при університетах організація, яка пропонує освіту лінійному або TOP-менеджменту (управлінському складу) бізнесу. Програми навчання в бізнес-школі включають такі напрями як:

Види бізнес-шкіл

Школи бізнесу, ділового адміністрування та менеджменту, спеціалізовані галузеві Школи. Є 4 основних принципи створення бізнес-шкіл.

  1. Більшість університетських бізнес-шкіл є факультетами, коледжами або департаментами університету і займаються тільки бізнес-освітою та курсами.
  2. У Північній Америці під бізнес-школами розуміється університетська освіта найвищого рівня магістр, яка пропонує ступінь MBA або еквівалентний йому. Тож, в Північній Америці термін «бізнес-школа» може означати дворічну школу, яка надає ступінь у різних сферах бізнесу. Багато з цих шкіл зародилися як допоміжні при університетах, потім стали займатися управлінською освітою, бухгалтерським обліком та іншими тренінговими програмами.
  3. У Європі та Азії деякі університети навпаки засновувались на базі бізнес-шкіл і вчать тільки бізнесу.
  4. В Україні бізнес-школи почали відкриватись в 1989 році (на території колишнього СРСР). Школи бізнесу в Україні репрезентовані як факультети при університетах Києво-Могилянська бізнес-школа, так і бізнес-школи, що стали ЗВО — Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту, так само як філіали відомих світових бізнес-шкіл: Единбурзька бізнес-школа — є частиною британського університету Геріот-Ватт (англ. Heriot-Watt University).

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.