Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 — байдарки-одиночки, 200 метрів (жінки)
Змагання з веслування на байдарках-одиночках на дистанції 200 м серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 15-16 серпня на озері Родріго-де-Фрейташ.
Веслування на байдарках-одиночках на дистанції 200 м (жінки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Лагуна Родріго-де-Фрейташ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 15 серпня 2016 — 16 серпня 2016 | |||||||||
Учасників | 28 з 28 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 200 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | жінки | |||
Б-4, 1000 м | чоловіки | |||
К-1, 200 м | чоловіки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | |||
К-2 | чоловіки | |||
Кваліфікація |
Порядок проведення
Змагання включали кваліфікаційні запливи, півфінали та фінал. Перші шість учасниць попередніх запливів виходили у півфінали. Дві спортсменки з кожного півфіналу, що показали найкращі результати, а а також двоє наступних з найкращим результатом після них виходили у фінал «А». Наступні 8 найкращих півфіналісток змагалися у фіналі «Б».
Розклад
Хронологія за бразильським часом (UTC−3)
Дата | Час | Етап |
---|---|---|
15 серпня, понеділок | 8:38 10:00 | Кваліфікація Півфінал |
16 серпня, вівторок | 8:47 | Фінал |
Результати
Попередні запливи
У півфінали проходять по шість перших веслувальниць з кожного запливу.
Заплив 1
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Ліза Керрінгтон | Нова Зеландія (NZL) | 40.422 | SF |
2 | Франсіска Лая | Португалія (POR) | 41.368 | SF |
3 | Наташа Янич | Угорщина (HUN) | 41.403 | SF |
4 | Чжоу Юй | Китай (CHN) | 42.187 | SF |
5 | Оливера Молдован | Сербія (SRB) | 43.339 | SF |
6 | Марина Торібіонг | Палау (PLW) | 48.913 | SF |
7 | Менаталла Алі Ахмед | Єгипет (EGY) | 49.596 |
Заплив 2
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Марта Вальчикевич | Польща (POL) | 40.263 | SF |
2 | Шпела Пономаренко Янич | Словенія (SLO) | 40.387 | SF |
3 | Андреанн Ланглуа | Канада (CAN) | 40.956 | SF |
4 | Інна Клинова | Казахстан (KAZ) | 41.030 | SF |
5 | Джессіка Вокер | Велика Британія (GBR) | 41.123 | SF |
6 | Генрієтта Енґель Гансен | Данія (DEN) | 42.455 | SF |
7 | Енн Кернс | Самоа (SAM) | 43.652 |
Заплив 3
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Сара Гуйо | Франція (FRA) | 40.317 | SF |
2 | Лінеа Стенсілс | Швеція (SWE) | 40.828 | SF |
3 | Тереза Портела Рівас | Іспанія (ESP) | 40.844 | SF |
4 | Ласма Лієпа | Туреччина (TUR) | 41.760 | SF |
5 | Вікторія Шварц | Австрія (AUT) | 42.847 | SF |
6 | Ана Паула Вергуц | Бразилія (BRA) | 44.239 | SF |
7 | Меггі Гоган | США (USA) | 44.668 |
Заплив 4
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Інна Осипенко-Радомська | Азербайджан (AZE) | 40.702 | SF |
2 | Мартіна Хохлова | Словаччина (SVK) | 41.231 | SF |
3 | Бріджітт Гартлі | ПАР (RSA) | 41.698 | SF |
4 | Юсмарі Менгана | Куба (CUB) | 41.701 | SF |
5 | Конні Вассмут | Німеччина (GER) | 41.972 | SF |
6 | Сабріна Амегіно | Аргентина (ARG) | 42.417 | SF |
7 | Ольга Умаралієва | Узбекистан (UZB) | 42.525 |
Півфінали
У фінал 'A' виходять по дві перші веслувальниці з кожного півфіналу, а також двоє найшвидших серед решти учасниць. Наступні 8 найшвидших човнів виходять у фінал 'B'.
Заплив 1
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Марта Вальчикевич | Польща (POL) | 40.619 | FA |
2 | Лінеа Стенсілс | Швеція (SWE) | 41.245 | FA |
3 | Бріджітт Гартлі | ПАР (RSA) | 41.478 | FB |
4 | Джессіка Вокер | Велика Британія (GBR) | 41.483 | FB |
5 | Франсіска Лая | Португалія (POR) | 41.573 | FB |
6 | Юсмарі Менгана | Куба (CUB) | 41.688 | FB |
7 | Оливера Молдован | Сербія (SRB) | 42.123 | |
8 | Ана Паула Вергуц | Бразилія (BRA) | 44.362 |
Заплив 2
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Інна Осипенко-Радомська | Азербайджан (AZE) | 39.803 | FA |
2 | Сара Гуйо | Франція (FRA) | 40.516 | FA |
3 | Шпела Пономаренко Янич | Словенія (SLO) | 40.797 | FA |
4 | Наташа Янич | Угорщина (HUN) | 40.962 | FB |
5 | Чжоу Юй | Китай (CHN) | 41.017 | FB |
6 | Сабріна Амегіно | Аргентина (ARG) | 41.934 | |
7 | Вікторія Шварц | Австрія (AUT) | 43.072 | |
8 | Генрієтта Енґель Гансен | Данія (DEN) | 43.300 |
Заплив 3
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Ліза Керрінгтон | Нова Зеландія (NZL) | 39.561 | FA |
2 | Тереза Портела Рівас | Іспанія (ESP) | 40.241 | FA |
3 | Інна Клінова | Казахстан (KAZ) | 40.381 | FA |
4 | Мартіна Хохлова | Словаччина (SVK) | 41.286 | FB |
5 | Андреанн Ланглуа | Канада (CAN) | 41.350 | FB |
6 | Конні Вассмут | Німеччина (GER) | 41.725 | |
7 | Ласма Лієпа | Туреччина (TUR) | 41.866 | |
8 | Марина Торібіонг | Палау (PLW) | 48.306 |
Фінали
Фінал B
Місце | Спортсменка | Країна | Час |
---|---|---|---|
1 | Наташа Янич | Угорщина (HUN) | 41.673 |
2 | Мартіна Хохлова | Словаччина (SVK) | 41.787 |
3 | Чжоу Юй | Китай (CHN) | 41.928 |
4 | Юсмарі Менгана | Куба (CUB) | 42.036 |
5 | Бріджітт Гартлі | ПАР (RSA) | 42.066 |
6 | Андреанн Ланглуа | Канада (CAN) | 42.099 |
7 | Джессіка Вокер | Велика Британія (GBR) | 42.205 |
8 | Франсіска Лая | Португалія (POR) | 42.695 |
Фінал A
Місце | Спортсменка | Країна | Час |
---|---|---|---|
Ліза Керрінгтон | Нова Зеландія (NZL) | 39.864 | |
Марта Вальчикевич | Польща (POL) | 40.279 | |
Інна Осипенко-Радомська | Азербайджан (AZE) | 40.401 | |
4 | Шпела Пономаренко Яніч | Словенія (SLO) | 40.769 |
5 | Сара Гуйо | Франція (FRA) | 40.894 |
6 | Тереза Портела Рівас | Іспанія (ESP) | 41.053 |
7 | Лінеа Стенсілс | Швеція (SWE) | 41.293 |
8 | Інна Клінова | Казахстан (KAZ) | 41.521 |