Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 — байдарки-одиночки, 500 метрів (жінки)
Змагання з веслування на байдарках-одиночках на дистанції 200 м серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 17-18 серпня на озері Родріго-де-Фрейташ.
Веслування на байдарках-одиночках на дистанції 500 м (жінки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Лагуна Родріго-де-Фрейташ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 17 серпня 2016 — 18 серпня 2016 | |||||||||
Учасників | 27 з 27 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 200 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | жінки | |||
Б-4, 1000 м | чоловіки | |||
К-1, 200 м | чоловіки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | |||
К-2 | чоловіки | |||
Кваліфікація |
Порядок проведення
Змагання включали кваліфікаційні запливи, півфінали та фінал. Перші п'ять учасниць з кожного попереднього запливу, а також найшвидша серед шостих, виходили у півфінали. Дві спортсменки з кожного півфіналу, що показали найкращі результати, а а також двоє найкращих третіх місць виходили у фінал «А». Наступні 8 найкращих півфіналісток змагалися у фіналі «Б».
Розклад
Хронологія за бразильським часом (UTC−3)
Дата | Час | Етап |
---|---|---|
Середа 17 серпня | 09:58 11:17 | Попередні запливи Півфінали |
Четвер 18 серпня | 10:04 | Фінали |
Результати
Попередні запливи
У півфінали виходять по п'ять перших байдарочниць з кожного запливу, а також найшвидша серед шостих місць.
Заплив 1
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Ліза Керрінгтон | Нова Зеландія (NZL) | 1:54.765 | SF |
2 | Емма Йоргенсен | Данія (DEN) | 1:55.660 | SF |
3 | Тереза Портела | Португалія (POR) | 1:56.439 | SF |
4 | Рейчел Кавторн | Велика Британія (GBR) | 1:56.612 | SF |
5 | Зоя Ананченко | Казахстан (KAZ) | 1:58.136 | SF |
6 | Юсмарі Менгана | Куба (CUB) | 2:02.162 | |
7 | Афеф Бен Ісмаїл | Туніс (TUN) | 2:08.170 |
Заплив 2
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Данута Козак | Угорщина (HUN) | 1:53.427 | SF |
2 | Марина Полторан | Білорусь (BLR) | 1:53.966 | SF |
3 | Бріджітт Гартлі | ПАР (RSA) | 1:55.737 | SF |
4 | Франціска Вебер | Німеччина (GER) | 1:56.601 | SF |
5 | Ласма Лієпа | Туреччина (TUR) | 1:59.581 | SF |
6 | Ана Паула Вергуц | Бразилія (BRA) | 2:00.680 | |
7 | Марина Торібіонг | Палау (PLW) | 2:14.807 |
Заплив 3
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Чжоу Юй | Китай (CHN) | 1:53.043 | SF |
2 | Емілі Фурнель | Канада (CAN) | 1:53.670 | SF |
3 | Марія Повх | Україна (UKR) | 1:54.247 | SF |
4 | Карін Юханссон | Швеція (SWE) | 1:55.049 | SF |
5 | Шпела Пономаренко Яніч | Словенія (SLO) | 1:55.934 | SF |
6 | Меггі Гоган | США (USA) | 1:58.970 | |
7 | Енн Кернс | Самоа (SAM) | 2:01.885 |
Заплив 4
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Інна Осипенко-Радомська | Азербайджан (AZE) | 1:51.750 | SF |
2 | Евеліна Войнаровська | Польща (POL) | 1:52.193 | SF |
3 | Олена Анюшина | Росія (RUS) | 1:52.597 | SF |
4 | Мартіна Хохлова | Словаччина (SVK) | 1:53.167 | SF |
5 | Далма Ружічіч-Бенедек | Сербія (SRB) | 1:54.048 | SF |
6 | Наомі Флад | Австралія (AUS) | 1:54.150 | SF |
Півфінали
У фінал "A" виходять по двоє перших учасниць з кожного півфіналу, а також найшвидша серед третіх місць. Наступні 8 найшвидших виходять у фінал "B".
Півфінал 1
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Марина Полторан | Білорусь (BLR) | 1:55.641 | FA |
2 | Ліза Керрінгтон | Нова Зеландія (NZL) | 1:56.155 | FA |
3 | Далма Ружічіч-Бенедек | Сербія (SRB) | 1:57.294 | FA |
4 | Карін Юханссон | Швеція (SWE) | 1:59.321 | FB |
5 | Евеліна Войнаровська | Польща (POL) | 1:59.458 | FB |
6 | Марія Повх | Україна (UKR) | 2:00.714 | |
7 | Зоя Ананченко | Казахстан (KAZ) | 2:01.660 |
Півфінал 2
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Данута Козак | Угорщина (HUN) | 1:54.241 | FA |
2 | Емма Йоргенсен | Данія (DEN) | 1:55.193 | FA |
3 | Чжоу Юй | Китай (CHN) | 1:55.311 | FA |
4 | Олена Анюшина | Росія (RUS) | 1:57.229 | FB |
5 | Мартіна Хохлова | Словаччина (SVK) | 1:57.801 | FB |
6 | Наомі Флад | Австралія (AUS) | 2:01.910 | |
7 | Ласма Лієпа | Туреччина (TUR) | 2:08.450 |
Півфінал 3
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Франціска Вебер | Німеччина (GER) | 1:56.515 | FA |
2 | Інна Осипенко-Радомська | Азербайджан (AZE) | 1:57.627 | FA |
3 | Шпела Пономаренко Яніч | Словенія (SLO) | 1:58.098 | FB |
4 | Тереза Портела | Португалія (POR) | 1:58.360 | FB |
5 | Бріджітт Гартлі | ПАР (RSA) | 1:58.397 | FB |
6 | Рейчел Кавторн | Велика Британія (GBR) | 1:58.410 | FB |
7 | Емілі Фурнель | Канада (CAN) | 1:59.638 |
Фінал B
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Олена Анюшина | Росія (RUS) | 1:57.202 | |
2 | Шпела Пономаренко Яніч | Словенія (SLO) | 1:57.541 | |
3 | Тереза Портела | Португалія (POR) | 1:58.058 | |
4 | Евеліна Войнаровська | Польща (POL) | 1:58.167 | |
5 | Мартіна Хохлова | Словаччина (SVK) | 1:58.211 | |
6 | Карін Юханссон | Швеція (SWE) | 1:58.363 | |
7 | Рейчел Кавторн | Велика Британія (GBR) | 1:58.470 | |
8 | Бріджітт Гартлі | ПАР (RSA) | 2:01.890 |
Фінал A
Місце | Спортсменка | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
Данута Козак | Угорщина (HUN) | 1:52.494 | ||
Емма Йоргенсен | Данія (DEN) | 1:54.326 | ||
Ліза Керрінгтон | Нова Зеландія (NZL) | 1:54.372 | ||
4 | Марина Полторан | Білорусь (BLR) | 1:54.474 | |
5 | Франціска Вебер | Німеччина (GER) | 1:54.553 | |
6 | Чжоу Юй | Китай (CHN) | 1:54.994 | |
7 | Далма Ружічіч-Бенедек | Сербія (SRB) | 1:55.095 | |
8 | Інна Осипенко-Радомська | Азербайджан (AZE) | 1:56.573 |