Голуб-бронзовокрил чубатий

Поширення

Широко поширений майже по всій материковій Австралії. Населяє луки, чагарникові та лісисті райони. Були помічені на пасовищах, спортивних майданчиках, в садах.

Поведінка

Коли злітають виробляють свистячий звук. Близько 90% їжі складається з насіння і листя, комахи і дрібні безхребетні споживаються в невеликій кількості. Харчується групами по 5-6 особин.

Відтворення

Хоча вони можуть розмножуватися протягом усього року, це більш поширено в теплу пору року. Гнізда зазвичай складаються з платформи з лози. Кладка складається з двох овальних, білих і блискучих яєць. Зазвичай пташенята вилупиться через 3 тижні. Обоє батьків насиджують яйця. За 2 тижні після вилуплення молодь повністю вкрита пір'ям.

Морфологія

Довжина варіюється від 30 до 34 сантиметрів і важить від 150 до 250 грамів. Забарвлення сіре з відтінками коричневого і зеленого. На голові має чорний стрункий чуб. Очі оточені широкими, червоними кільцями.

Джерела

  • BirdLife International 2012. Ocyphaps lophotes
  • David Gibbs, Eustace Barnes und John Cox: Pigeons and Doves – A Guide to the Pigeons and Doves of the World. Pica Press, Sussex 2001
  • Gerhard Rösler: Die Wildtauben der Erde – Freileben, Haltung und Zucht. Verlag M. & H. Schaper, Alfeld-Hannover 1996
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.