Джордж Тенет

Джордж Джон Тенет (англ. George John Tenet; нар. 5 січня 1953(19530105), Квінз, Нью-Йорк) американський професор, дипломат і колишній директор ЦРУ (19972004).

Джордж Тенет
Ім'я при народженні англ. George John Tenet
Народився 5 січня 1953(1953-01-05)[1][2][3] (69 років)
Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США
Країна  США
Діяльність політик, розвідник
Alma mater Школа дипломатичної служби Едмунда А. Волша, Колумбійський університет, Школа міжнародних відносин Колумбійського університетуd, State University of New York at Cortlandd і Benjamin N. Cardozo High Schoold
Знання мов англійська
Заклад Джорджтаунський університет
Посада директор Центральної розвідки, директор Центральної розвідки і Deputy Director of the Central Intelligence Agencyd
Партія Демократична партія США
Автограф
Нагороди

Життєпис

Тенет походить з родини грецьких іммігрантів з південної Албанії. Він вивчав міжнародну політику у Джорджтаунському та Колумбійському університетах. Після роботи в американському Грецькому інституті та Solar Energy Industries Association, він був найнятий радником сенатора Джона Гайнца. У 1992 році він увійшов до команди Білла Клінтона і працював старшим директор з розвідки при Раді національної безпеки з 1993 по 1995.

Одружений, має сина.

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.