Жоакім Аугусто де Лемуш

Жоакім Аугусто де Лемуш (Joaquim Augusto de Lemos) — ангольський дипломат та політик. Надзвичайний і Повноважний Посол Анголи в Україні за сумісництвом (з 02.07.2012).

Жоакім Аугусто де Лемуш
Joaquim Augusto de Lemos
Громадянство  Ангола
Діяльність дипломат
Відомий завдяки Надзвичайний і Повноважний Посол Анголи в Україні
Знання мов португальська

Життєпис

Народився в муніципалітеті Замбізанга, в містечку Мусеке Мота провінції Луанда в Анголі. Закінчив початкову школу № 15 міста Луанди, яка знаходиться прямо за будівлею Національної африканської ліги. До вступу в початкову школу відвідував приватні заняття з підготовки до школи з доктором Луїшем Антоніо, горбанем. Ці заняття проходили в районі ринку Сао Паулу. Оскільки вчитель був горбанем, то і його дошкільний заклад було відомо як «Школа горбаня Луїша». До вступу до ліцею навчався в школі Емідіо Наварро. Отримав диплом в області міжнародної торгівлі і фінансів, а також диплом Магістра ділового адміністрування (МВА).

Після закінченння навчання почав працювати в компанії «Кабінда Галф Ойл», сьогодні вона називається Шеврон.

У 1975 році був зарахований до штату Міністерства зовнішніх зносин в Протокольний відділ, начальником якого був посол Бріту Созінов. У той час нинішній Президент Жозе Едуарду душ Сантуш був міністром зовнішніх зносин. Потім, після півтора років роботи в якості тимчасового повіреного в справах в Нігерії, в 1976 році президентом Антоніо Агоштінью Нету був призначений першим Надзвичайним і Повноважним Послом Народної Республіки Ангола в Арабській Республіці Єгипет. Потім його перевели в Бельгію представником Анголи в країнах Бенілюксу та Європейського Союзу. Після тривалого перебування за кордоном, де він проходив курс навчання, його призначили послом Анголи в Зімбабве[1].

З 16 листопада 2011 року — Надзвичайний і Повноважний Посол Анголи в Російській Федерації[2].

З 2 липня 2012 року — Надзвичайний і Повноважний Посол Анголи в Україні, вручив вірчі грамоти Президенту України Віктору Януковичу.[3]

З 26 липня 2012 року — Надзвичайний і Повноважний Посол Анголи в Туркменістані[4]

З 15 квітня 2013 року — Надзвичайний і Повноважний Посол Анголи в Білорусі[5]

З 14 листопада 2013 року — Надзвичайний і Повноважний Посол Анголи в Азербайджані[6].

Сім'я

  • Має п'ятьох дітей — чотирьох синів і дочку. Крім того має вже трьох онуків.

Див. також

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.