Заслужений працівник освіти України

Заслужений працівник освіти України  державна нагорода України почесне звання України, яке надається Президентом України відповідно до Закону України «Про державні нагороди України». Згідно з Положенням про почесні звання України від 29 червня 2001 року, це звання присвоюється:

організаторам освіти, працівникам органів управління освітою і навчальних закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів за значні досягнення в розвитку освіти, успіхи у професійній діяльності, підготовці висококваліфікованих кадрів
Заслужений працівник освіти України
Країна  Україна
Тип почесне звання України
нагрудний знак
Вручається: організаторам освіти, працівникам органів управління освітою і навчальних закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів
Підстава за значні досягнення в розвитку освіти, успіхи у професійній діяльності, підготовці висококваліфікованих кадрів.
Статус вручається
Нагородження
Нагороджені:
Категорія:Заслужені працівники освіти України (425)
Черговість

Особи, яких представляють до присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України», повинні мати вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра.

Див. також

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.