Люди в чорному (мультсеріал)

Люди в чорному (англ. Men in Black: The Series) — американський мультсеріал, для дорослих, створений на основі фільму Люди в чорному, складаючись з чотирьох сезонів, в США транслювався з 1997, по 2001, рік. В Україні транслювався на каналі ICTV. Назва кожної серії в мультсерілі містить слово "синдром".

Люди в чорному
Men in Black: The Series
Тип мультсеріалу анімація
Жанр бойовик, наукова фантастика, екшн, комедія
Автор ідеї Кім Бас, Дуейн Капіці, Френк Паур
Ролі озвучували Кіт Даймонд, Дженніфер Льєн, Чарлз Напєр, Волтер Ф. Паркес, Лорі Макдональд
Композитор Джим Летем
Аніматори Мігеланксо Прадо
Студія Amblin Entertainment
Країна США
Тривалість 24 хв
Мова англійська
Рік 1997
Кількість сезонів 4
Кількість серій 53
Прем'єра 11 жовтня 1997
Закінчення 30 червня 2001
УкрТелеканал ICTV
IMDb ID 0127385

Сюжет

Як і у фільмі усі події відбуваються в Нью-Йорку, двоє агентів секретної організації Люди в чорному, агент Кей, і агент Джей яка займається наглядом за іншопланетними цивілізаціями, які проживають на землі, та запобігають засобів щоб щось пішло не так, наприклад, невідомого вторгнення, або диверсій, на землю, з боку іншопланетних цивілізацій. У фільмі і у мультсеріалі земляни стикалися, багато разів з іншопланетянами, але зазнавали, тим, що люди в чорному стерали їм, пам'ять, і нічого підозрілого не пам'ятали, і про таємну організацію люди в чорному земляни нічого не знають.

Персонажі

  • Агент Кей (Кевін Браун) — провідний агент, та засновник секретної організації люди в чорному, працює в організації більше 40 років, по харктеру спокійний, дуже спокійний, майже, скупий на емоції, володіє не звичайним почуттям гумору, добре орієнтується в своїй роботі що це показує великий стаж роботи в лвч. Саме Кей перший зустрівся з іншопланетною цивілізацією, коли був підлітком, при його зустрічі була і заснована організація люди в чорному.
  • Агент Джей (Джеймс Даррел Едвардс) — афроамериканець, колишній поліцейський, напарник Кея. По характеру енергійний, володіє хорошим почуттям гумору. Новачок в таємній організації, не так вправно вміє працювати, як агент Кей але швидко, вчиться, новій справі.
  • Агент Ел (Лорел Вівер) — колишня працівниця моргу, вона вступила до організації після того як Джей і Кей, вступили в схавтку з іншопланетним жуком на імя Едгар, Ел допомогла їм у цьому, і була прийнята до таємної організації, на посаду до медичної лабораторії, після цього була переведена і задіяна до повної роботи лвч, крім роботи в лабораторії.
  • Начальник Зед — Керівник організації з дня її заснування, начальник Кея і Джея. Зазвичай його показано у своєму кабінеті, який знаходится, високо, над головним поверхом, штабу, організації.
  • Джек Джибс — іншопланетянин-гуманоїд, має власний ломбард, в якому продається товар, як для людей так і для іншопланетян. Голову Джибса завжди підривають, або пошкоджують, але він має властивість її відрощувати.
  • Френк Мопс — собака іншопланетянин, вміє розмовляти людською мовою, живе в Нью-Йорку, місце його проживання це газетний кіоск, людина яка працює в газетному кіоску не є людина а робот.
  • Балтійці — високо-технологічна раса іншопланетян з якими в перше встановили контакт організація люди в чорному в день заснування організації. На вигляд балтійці високі, і стрункі, з видовженим обличчям гуманоїди, які відносяться до раси сірих іншопланетян, тому що у них сіра шкіра. Балтійці повертаються на землю кожні 10 років, щоб забеспечити, штаб лвч своїми високими технологіями.
  • Близнюки Ідікіукуп і Боп — пара іншопланетян близнюків, вони служать вченими в штабі лвч, працюючи з дуже високим надходженням інформації, і багато на опрацювання інформації.

Нагороди

В 1999, році мультсеріал Люди в чорному, були висунуті на Kids Choice Awards в номінації Улюблений мультфільм. Мультсеріал тричі висувався на Денну премію «Еммі», в 1999 році (найкращий монтаж звуку), і 2000 (найкраща інформація звуку) 2000 роках, але перемогу отримав лише в 2002, році в номінації Найкращий монтаж звуку. Також мультсеріал тричі номінувався на премію Motion Picture Sound Editors.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.