Медаль «За видатний внесок у розвиток колекційної справи в Росії»

Медаль «За видатний внесок у розвиток колекційного справи в Росії» — громадська нагорода в Росії, встановлена спільною постановою від 25 грудня 2006 року Регіональної громадської організації Академія російської символіки «МАРС» (Москва) та редакції газети «Петербурзький колекціонер» (Санкт-Петербург).

Медаль «За видатний внесок у розвиток колекційної справи в Росії»
Медаль «За выдающийся вклад в развитие коллекционного дела в России»
Країна Росія
Тип медаль
Нагородження
Засновано: 25 грудня 2006 року
Нагороджені:
Черговість

18 липня 2007 року Геральдичною радою при президенті Російської Федерації медаль поставлена на Федеральний геральдичний облік з присвоєнням облікового номера 277.

Опис

Медаль має форму правильного кола діаметром 32 мм. На лицьовій стороні медалі розташовані рельєфні зображення бюста імператриці Катерини II, під час якої було покладено початок масового колекціонування в Росії, полковий знак на орденській стрічці і поштова марка. За бюстом імператриці зображена привідкрита завіса, яка уособлює відкритість колекцій, які покликані служити людям. На зворотному боці медалі розташована в п'ять рядків рельефная напис «За видатний внесок у розвиток колекційної справи в Росії» і Лаврова гілка.

Медаль виготовлена з латуні і кожна має номер. За допомогою вушка і кільця з'єднується з п'ятикутною металевою колодкою, обтянутою шовковою муаровою стрічкою червоного кольору з двома поздовжніми жовтими смужками по краях. Ширина стрічки 24 мм, ширина смужок по 3,5 мм. На зворотному боці колодки є пристосування для кріплення до одягу.

Нагородження медаллю

Медаль установлена для нагородження колекціонерів, музейних працівників, а також любителів історії що внесли видатний внесок до розвитку і пропаганди колекційної справи в Росії. Медаллю можуть бути нагороджені громадяни, як Російської Федерації, так і іноземних держав, а також особи, що не мають громадянства.

Нагородження медаллю здійснюється:

  • за підготовку та видання довідників, каталогів, монографій, статей з різних напрямків колекціонування, які мають основоположний вплив на розвиток даного напрямку;
  • за багаторічну регулярне видання газет і журналів для колекціонерів, що користуються серед них авторитетом;
  • за багаторічні регулярні публікації, що висвітлюють діяльність об'єднань та клубів колекціонерів, окремих збирачів, що пропагують колекціонування;
  • за створення в Інтернеті інформаційних сайтів і форумів для колекціонерів, що мають популярність серед колекціонерів;
  • за організацію і проведення крупних колекційних виставок, а також участь в них;
  • за створення підприємств і організацій, аукціонів, що займаються діяльністю пов'язаної з обслуговуванням колекціонерів;
  • за багаторічну та плідну роботу на посаді керівників клубів та об'єднань колекціонерів;
  • за видатні багаторічні плідні дослідження предметів колекціонування;
  • за успішну роботу з початківцями колекціонерами;
  • за бездоганну довгострокову роботу в області експертизи предметів колекціонування, її розвиток і вдосконалення.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.