Мельничук Петро Петрович

Мельничук Петро Петрович — український науковець і педагог, доктор технічних наук, професор, ректор Житомирського державного технологічного університету, завідувач кафедри технології машинобудування і конструювання технічних систем. В 1974 році закінчив з відзнакою Житомирський філіал КПІ.

Мельничук Петро Петрович
Ректор ЖДТУ
березень 2000  січень 2016
Наступник Євдокимов Віктор Валерійович
На посаді з січень 2016
Відомий як педагог
Громадянство  Україна
Національність українець
Освіта НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського
У шлюбі з Людмила Степанівна
Професія інженер
Нагороди
Мельничук Петро Петрович
Діяльність педагог
Alma mater НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського
Ступінь доктор технічних наук
Нагороди

З життєпису

В 1984 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вплив зварювальних напружень на розвиток тріщин втоми». В 1989 році присвоєно звання доцента.

Працював практично на всіх науково-педагогічних посадах: старшого інженера науково-дослідної частини, старшого наукового співробітника, асистента, старшого викладача, доцента, заступника директора філіалу з науково-дослідної частини, першого проректора. З 2000 р. ректор Житомирського інженерно-технологічного університету. З березня 2003 р. ректор Житомирського державного технологічного університету.

У 2000 р. нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Нагороджений медаллю «10-річчя України», лауреат премії «Золота фортуна».

В 2002 р. був обраний депутатом міської ради. В 2002 р. захистив докторську дисертацію на тему «Наукові основи чистового торцевого фрезерування плоских поверхонь». В 2003 р. отримав диплом доктора наук.

За дорученням Міністерства освіти і науки координатором від України в мережі університетів країн Чорноморського регіону (BSUN), координатор від України в Міжнародній «Асоціації Слов'янських університетів».

Автор понад 130 науково-методичних публікацій, з них 2 деклараційних патенти України, 2 підручника, 15 посібників, 5 монографій.

Викладає дисципліни: «Технологія машинобудування», «Технологія обробки типових деталей».

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.