Міністр армії США

Міністр армії США (англ. United States Secretary of the Army) — цивільна посада в Міністерстві оборони США. Несе відповідальність за всі питання, що стосуються армії США: людські ресурси, персонал, справи резерву, будівель та споруд, охорони довкілля, систем озброєння і устаткування й питання його придбання, комунікацій та фінансового управління. Висувається президентом США і затверджується Сенатом США. Не входить до кабінету міністрів і підпорядковується тільки міністру оборони[1].

Міністр армії США
Міністерство армії США
Печатка Міністерства армії США
Прапор Міністра армії США
Посаду обіймає
Крістін Вормут

від 28 травня 2021
Підзвітний Міністр оборони США
Призначає Президент США
за порадою та згодою Сенату США
Термін каденції немає фіксованого терміну
Попередник Військовий міністр США
Створення 18 вересня 1947
Перший на посаді Кеннет Клейборн Роял
Вебсайт Офіційний сайт

Історія

Посада була створена 18 вересня 1947 р., коли Військове міністерство переформували в Міністерство Армії і були створені нові посади та служби в збройних силах США[2].

Секретар армія несе відповідальність за консультування міністра оборони і виконавчої влади федерального уряду з питань можливостей і потреб армії для виконання своїх місій. Він представляє і обґрунтовує політику армії, її плани, програми і бюджет міністру оборони, виконавчій владі і Конгресу США, а також повідомляє про це громадськість. За мірою необхідності, секретар проводить наради з старшим керівництвом армії для обговорення питань і забезпечення напрямку або звертається до них за порадою. Ще один обов'язок секретаря — управління цивільним персоналом своєї канцелярії[3].

Кеннет Клайборн Роял, у минулому міністр у справах війни, став першим секретарем армії, після того, як прийняли «Закон про національну оборону» 1947 року, і обов'язки міністра в справах війни були покладені на міністра оборони[4].

З 28 травня 2021 обов'язки міністра армії виконує Крістін Вормут.

Організація

У канцелярію секретаря армії входять:

  • заступник секретаря армії;
  • помічник секретаря армії;
  • помічник секретаря армії з адміністративних питань;
  • генеральний юрисконсульт Департаменту Армії;
  • генеральний інспектор армії;
  • начальник урядового зв'язку;
  • комітет з резерву і політики Армії.

Можуть бути встановлені інші відділення та посади законом або самим секретарем. Але всього в канцелярії може бути не більше 1865 співробітників армії, так як це встановлено Міністерством оборони[5].

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.