Пропозиція (політична партія)

Політична партія «Пропозиція» — українська політична партія.

«Пропозиція»

Заснована / зареєстрована 16 грудня 2014 року
Штаб-квартира Київ
Політична ідеологія регіоналізм
Очільник партії Валентин Никифоров (20142020)
Руслан Гошовський (20182020)
Андрій Пильченко
Кольори          
Кількість членів
Кількість депутатів у ВР[1]
0 / 424
Обласні ради та рада м. Києва[2]
35 / 1780
Вебсторінка https://proposition.org.ua/
Політика України
Політичні партії
Вибори

Презентація

Презентація партії відбулася 19 червня 2020 року, там, зокрема, були присутні мери таких міст:

Історія

Раніше ця партія мала назву «Нова європейська Україна» й була зареєстрована в грудні 2014 року в Деснянському районі м. Києва.

Першим керівником партії був Валентин Никифоров, у 2018 році його замінив Руслан Гошовський. Після перейменування у квітні 2020 року на партію «Пропозиція» її новим очільником став Андрій Пильченко, а сама політсила офіційно переїхала до м. Дніпро, на вулицю Старокозацьку, буд. 58.

У 2005 році перший голова партії Валентин Никифоров працював директором ТОВ «Автобізнесстиль». Однак, загалом, інформації про нього у відкритому доступі обмаль.

Щодо Руслана Гошовського, який очолив партію «Нова європейська Україна» в липні 2018 року, то з відкритих джерел відомо, що він зареєстрований у Чернігівській області як ФОП, основним видом діяльності якого є надання послуг таксі, а також перевезення речей (переїзду) та неспеціалізована оптова торгівля. Станом на червень 2020 року Гошовський працює керівником ТОВ «АТП Еліт-таксі», зареєстрованого в столиці.

Партія «Нова європейська Україна» не брала участі в місцевих виборах 2015 року та позачергових парламентських виборах 2019 року.

3 липня до партії приєднався мер Черкас Анатолій Бондаренко[3].

  • Лідер Асоціації сільських та селищних громад Іван Фурсенко також приєднався до партії. Він заявив про важливість розвитку та забезпечення прав сільських громад[4].

Місцеві вибори 2020

Мер Дніпра Борис Філатов назвав першу четвірку від партії «Пропозиція» на місцевих виборах в Дніпрі[5]:

  1. Борис Філатов
  2. Олександр Санжара (Секретар міськради)
  3. Євгенія Дитятковська (професор-алерголог)
  4. Іван Васючков (громадський активіст-антикорупціонер)

Майно і осередки

До НАЗК партія «Нова європейська Україна» подавала порожні фінансові звіти. Єдине, що зазначено в її власності, — квартира у столиці на вулиці Гната Юри, 10/77. Саме за цією адресою партія була зареєстрована від 2018 року до свого переїзду до Дніпра. Зі звіту також видно, що партія не має жодного регіонального осередку зі статусом юридичної особи.

Очільник

Після зміни назви партії у квітні 2020 року на «Пропозицію» її новим очільником став Андрій Пильченко з Дніпра.

Пильченко є директором Департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради. У 2015 році Андрій Пильченко очолював благодійний фонд «УКРОП», який перед проміжними виборами у 205-му окрузі в Чернігові гречкосіяв — роздавав продуктові набори. Нині фонд перейменовано на БО "БФ «Справа»[прояснити]. Пильченка зазначили в реєстрі головою партії під час її реєстрації, а згодом він став членом політради УКРОПу.

ГО «Пропозиція»

За п'ять днів після перереєстрації партії «Пропозиція» за тією самою адресою (вул. Старокозацька, 58) було зареєстровано громадську організацію «Пропозиція», яку очолює Юлія Дрок.

Посилання

Примітки

  1. Депутатські фракції і групи IX скликання. rada.gov.ua. Процитовано 26 листопада 2020.
  2. Кандидати, яких обрано депутатами рад на поточну дату. cvk.gov.ua. Процитовано 26 листопада 2020.
  3. До партії "Пропозиція" приєднався мер Черкас. РБК-Украина (рос.). Процитовано 3 липня 2020.
  4. У Києві проходить з'їзд партії "Пропозиція". ФОТОрепортаж. Цензор.нет (рос.). Процитовано 3 липня 2020.
  5. Філатов озвучив чотирьох кандидатів "Пропозиції" на місцевих виборах в Дніпрі. Цензор.нет (рос.). Процитовано 3 липня 2020.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.