Роберт Райнс

Роберт Райнс (англ. Robert Rines; 30 серпня 1922 1 листопада 2009) — американський правник, науковець, винахідник і композитор. Він прославився як один із творців сучасних радарів і сонарів, а також як переконаний прихильник існування Лох-Несського чудовиська.

Роберт Райнс
Народився 30 серпня 1922(1922-08-30)
Бостон, США
Помер 1 листопада 2009(2009-11-01)[1] (87 років)
Країна  США
Діяльність правник, композитор, винахідник
Alma mater Центр права Джорджтаунського університетуd, Массачусетський технологічний інститут, Джорджтаунський університет і Національний університет Цзяотун
Знання мов англійська[2]
Заклад Гарвардський університет
Нагороди
IMDb ID 0727512

В цілому винахіднику належало понад 80 патентів. Серед них був патент, який дозволив створити технологію радарів високої роздільної здатності. Ця технологія інтенсивно застосовувалася, наприклад, при створенні ракет Patriot.

Крім цього Райнса взяв участь у створенні сучасних сонарів та апаратів для УЗД. Зокрема, створений вченим інструмент використовувався для пошуку «Титаніка». Крім цього Райнс в 1972 провів сканування озера Лох-Несс в пошуках чудовиська, яке йому, за його власними словами, довелося спостерігати особисто.

Протягом 45 років свого життя Роберт Райнс викладав у Массачусетському технологічному інституті курси, присвячені інтелектуальній власності. Крім цього він займався постановкою мюзиклів, за один з яких навіть отримав «Еммі».

Райнс помер у віці 87 років від зупинки серця в своєму будинку в Бостоні в оточенні родини.

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.