Токійський автосалон

Токійський автосалон (яп. 東京モーターショー То: ке: мо: та: се:, Англ. Tokyo Motor Show) - автосалон в Токіо, Японія, проходить раз на два роки. Цей салон в першу чергу є домом нових розробок основних трьох виробників в Азії: Honda, Nissan і Toyota.

Токійський автосалон 2007 року

Однією з найхарактерніших особливостей Токійського салону є широке представництво найрізноманітніших концепт-карів. Від більш-менш реальних моделей, до самих витончених і неймовірних машин наповнюють зали автосалону.

Історія

Перше автошоу в Токіо відбулося у 1954році в парку Хібія з 20 квітня по 29 квітня, тоді воно називалося AII Japan Motor Show. На першій виставці з 267 автомобілів, лише 17 з них були Легковими.

2007

На виставці в 2007 році концепт-кари просто заполонили сцену. Найкращі фантастичні назви, технології, зовнішній вигляд - все це було там. Але головні три зірки цього салону: Mitsubishi Evolution X, Nissan GT-R, Subaru Impreza WRX STI.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.