Animagrad

Animagrad українська анімаційна студія, заснована в 2012 році. На сьогодні в студії працює більше 30 художників-аніматорів, які успішно реалізовують проєкти в 2D і 3D форматі. Завдання студії стоять набагато вище, ніж просто створення якісної анімації. Своїм завданням Animagrad бачить відродження анімації в Україні і повну реалізацію творчого потенціалу українських художників, використовуючи найновіші і ефективні технології.

Animagrad
Тип бізнес і організація
Галузь 2D 3D анімація
Засновано 2012
Штаб-квартира Київ, Україна
Продукція
Співробітники 30
Холдингова компанія Film.ua
http://animagrad.com/

Проєкти студії Animagrad є комерційно успішними і показують високі рейтинги як серед ТБ, так і інтернет аудиторії. Ставши за короткий час лідером в Україні, Animagrad ставить своїм завданням зайняти лідируючу позицію серед студій східної Європи.

Історія

Студія була заснована в Києві в 2012 році талановитими аніматорами зі всієї України. Першим успішним проєктом студії був короткометражний мультсеріал Ескімоска про дівчинку, яка живе в далекій Арктиці, а також її веселих друзів. Після його випуску на студію почали надходити замовлення від впливових фірм. Одним із таких стало створення політсатиричного мультсеріалу Казкова Русь що висміював би в сатиричному тоні тогочасну владу, з чим студія чудово впоралась. Також студія створила й сатиричний мультфільм про український футбол Наш футбол, мультпародію на ТВ-шоу під назвою Слава зі Славеком Славіним й брала участь у створенні мультфільму Пригоди Котигорошка та його друзів. Випустивши свій перший успішний проєкт студія почала стрімко розвиватися і на сьогоднішний момент налічує понад 30 співробітників.

Згідно з офіційними даними прес-служби Film.ua починаючи з 2016 року студія планує випускати по одному повнометражному мультфільму щороку.

В 2018 році вийшов перший повнометражний мультфільм студії «Викрадена принцеса».

Наразі в роботі знаходяться повнометражний мультфільм Мавка. Лісова пісня з орієнтовною датою виходу у 2022 році. Також без конкретної дати виходу знаходяться в роботі такі мультфільми і мультсеріали: Снігова республіка (історія про Снігову Республіка розташовану серед засніжених вершин Гімалаїв, в якій живуть волохаті Єті), Роксолана (мультфільм)(казкова передісторія зустрічі Роксолани і турецького султана), Робінзон (мультфільм) (сучасна інтерпретація історії про людину, яка зуміла вижити на безлюдному острові), Легенди трипілля (про наших далеких предків трипільців, і таємницю їх зникнення).

Також студія працюю над декількома мультсеріалами, зокрема Тікі (ця історія про пригоди маленької дівчинки, яка живе на фермі, та її веселих друзів), Елементарія (серіал, де кожен з чотирьох головних героїв втілює одну з природних стихій: вода, вогонь, земля і повітря), Мама поспішає додому (серіал про чарівні пригоди сучасної міської родини) і Клуб всезнайків (серіал для дітей дошкільного віку, створений для розвитку в дітях інтересу до науки і навколишнього світу).

Фільмографія

Повнометражні мультфільми

Рік виходуНазва мультфільмуРежисерАвтор(и) сценаріюХудожник-постановникДата початку виробництва
2018«Викрадена принцеса»Олег МаламужЯрослав ВойцешекРоботз 2013
2022«Мавка. Лісова пісня»Олександра РубанЯрослав ВойцешекКристиан Коскининз 2015
не відомо«Роксолана»з 2016
не відомо«Снігова республіка»з 2015
не відомо«Робінзон»з 2016
не відомо«Легенди трипілля»з 2012

Мультсеріали

РокиНазва мультфільмуРежисер серіалуГоловні сценаристиХудожники-постановникиСезонівСерій
2012-2016«Ескімоска» (брали участь у створенні 2-4 сезонів)Олексій Шапарєв--4104
2012-2016«Казкова Русь»Володимир ЗеленськийВолодимир Зеленський-8196
2012-2013«Пригоди Котигорошка та його друзів» (брали участь у створенні)Ярослава Руденко-ШведоваЯрослава Руденко-Шведова
Вадим Шинкарьов
С. Кецкало
Н. Северіна
14
2012-2015«Наш Футбол»-----
2012-2015«Слава зі Славиком Славіним»-----
2018«Тікі»Костянтин ФедоровКостянтин Федоров

Ярослав Войцешек

2018 «Елементарія»
2018 «Мама поспішає додому» Євген Альохін Ольга Черепанова

Вадим Шинкарьов

2018 «Клуб всезнайків» Євген Єрмак Антон Базелінський

Примітки

    Джерела

    Посилання

    This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.