Death Track: Відродження

Death Track: Відродження — відеогра жанру аркадних бойових перегонів. Гра являє собою рімейк легендарної Deathtrack, створеної в 1989 році компанією Dynamix. У всьому світі відома як Death Track: Resurrection. Англійська версія оновлена до версії 1.2 і не має реклами Мегафона.

Death Track: Відродження
Обкладинка диску
Розробник Skyfallen Entertainment
Видавець
Дистриб'ютор 505 Gamesd, Steam[1] і PlayStation Now[2]
Жанр(и) Аркадні гонки, Гонки на виживання
Платформа ПК (Windows)
Дата випуску 22 лютого 2008 року
31 березня 2009 року
Режим гри однокористувацька гра
Технічні деталі
Рушій TheEngine
Носій DVD і цифрова дистрибуція
Deathtrackd

Сюжет

Дія гри відбувається в недалекому майбутньому, після ядерної катастрофи. У світі панують анархія і розруха, торжествують жорстокість і нелюдяність. Найпопулярнішим шоу на планеті стають гонки на виживання — Death Track. Боліди гонщиків комплектуються не лише потужним двигуном, але і найсучаснішою зброєю. Довгий час увага всієї планети прикута до жорстокого видовища, проте в якийсь момент рейтинги починають стрімко падати. Багато знаменитих пілотів відмовляються брати участь у черговому сезоні, і організатори змушені мати справу навіть з маловідомими пілотами, одним з яких стає головний герой гри.

Ігровий процес

Траси

Гонки проходять в колись найбільших містах світу, які прийшли в запустіння через світові катаклізми. У грі можна побачити Париж, Бангкок, Лондон, Ватикан, Праги, Нью-Йорк, Москву, Стамбул, Сан-Дієго і Токіо. Міста напівзруйновані, безлюдні, але при цьому цілком пізнавані, в тому числі завдяки дивом уцілілим пам'яткам. Наприклад, у Парижі можна побачити Ейфелеву вежу і Тріумфальну арку, в Нью-Йорку - Статую Свободи. Деякі з будівель і споруд можна руйнувати - це підвищує рейтинги шоу і приносить гравцеві додаткові окуляри, які після закінчення гонки конвертуються в гроші.

Автомобілі

У грі 10 футуристичних болідів, які різняться за своїми ходовими характеристиками. Автомобілі можна тюнінгувати, покращуючи двигун, коробку передач або броню.

Зброя

У гравця є 7 видів зброї, при цьому одночасно на автомобіль можна встановити тільки 3. Зброю також можна покращувати на гроші, отримані за гонку.

Ігровий рушій

У грі, як і в усіх інших проектах компанії Skyfallen Entertainment, використовується їхня власна розробка, рушій TheEngine.

Цей рушій також використовувався в King's Bounty. Легенда про лицаря і в іграх Санітари підземель, Не час для драконів і Кодекс війни

Саундтрек

Музичний супровід гри було виконано студією TriHorn Productions за участю студій 1shot (аранжування і виконання головної теми) і Gaijin Sound (продюсування головної теми). Три музичні композиції з саундтрека гри, з дозволу правовласників, були розміщені у вільному доступі.

Відгуки

Огляди
Світові
ВиданняОцінка
Absolute Games75% [3]
IGN6,7/10 [4]
Агрегатори
АгрегаторОцінка
GameRankings53,87% [5]
Metacritic54/100 [6]
MobyGames65/100 [7]

Гра отримала середні і високі оцінки від критиків. Оглядач сайту AG.RU Михайло Калинченко позитивно відгукнувся про графік гри та якісний саундтрек, зазначивши як мінуси невелику, на його думку, кар'єру і відсутність мультиплеєра[8].

Олександр Яковенко, журналіст комп'ютерного журналу «Найкращі комп'ютерні ігри» у своїй рецензії[9] звернув увагу на дещо, на його погляд, непродуманий і бідний на деталі сюжет, а також не зовсім вдалий гейплей. Окрім іншого, було відмічено відсутність мультиплеєра, як серйозний недогляд. Високу оцінку в його рецензії отримала графіка, музичне оформлення і загальне враження від гри. У рецензії автор порівняв гру з Ex Machina: Arcade і механоіди, зауваживши, що Death track взяв найкраще з цих ігор.

Рецензент сайту PlayGround.ru, що публікує статті під ніком demigot недоліком гри відзначив певний дисбаланс складності і не дуже велику кількість трас. Крім того, так само, як і більшість рецензентів, великим мінусом порахував відсутність мультиплеєра. З позитивних моментів автор відзначив «шикарну графіку і відмінний дизайн» ігри, а також якісне звукове оформлення:

Нарешті, «фан» множать музика і звук. Trihorn Production і Gaijin Sound, працювали в «Death Track: Відродження» над цими елементами, знову підтвердили репутацію одних з найкращих у Росії саунд-команд. Головна вибухова композиція - ідеальний вибір для такої гри: нагадуючи чимось зійшла з розуму групу «Плазма», ця річ, тим не менш, рве на шматки безтурботне настрій і виконує роль психований тренера, який постійно жене вас по трасі. Скрегіт машин, звуки стрілянини, Ухань вибухів і навіть голос дикторки в роликах - все зроблено ідеально.

[10]

Гра Death Track: Відродження була номінована на премію КРІ Awards в рамках КРІ-2008 в номінації Найкраща ігрова графіка[11].

Див. також

Примітки

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.