Far Cry 2

Far Cry 2 — багатоплатформова відеогра в жанрі шутера від першої особи, друга (не враховуючи аддонів і спін-оффів) гра з однойменної серії ігор.

Far Cry 2
Розробник Ubisoft Montreal
Видавець Ubisoft
Дистриб'ютор Steam, Good Old Games, Humble Store[1], Epic Games Store, PlayStation Store і Ubisoft Stored
Жанр(и) Екшн, FPS, Sandbox
Платформа Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360
Дата випуску 21 жовтня 2008
24 жовтня 2008
Режим гри багатокористувацька гра і однокористувацька гра
Мова англійська
Вік. обмеження BBFC: 1818 Certificate
ESRB: MMature
OFLC (A): MA15+[2]
PEGI: PEGI 16
USK: 18USK 18
Творці
Ігродизайнер(и) Pierre Rivest
Композитор(и) Marc Canham[3]
Технічні деталі
Рушій Dunia (Proprietary) та Havok Physics
Носій Blu-ray Disc, DVD, Steam завантаження[4]
Роздільність 720p[5]
Far Cry (серія ігор)
Попередня гра Far Cry
Наступна гра Far Cry 3
Офіційний сайт
 Far Cry 2 у Вікісховищі

Спочатку гра задумувалась, як платформова ексклюзивність для персональних комп'ютерів, але пізніше було оголошено, що одночасно з виходом версії для ПК, будуть випущені версії для ігрових приставок PlayStation 3 та Xbox 360. «Far Cry 2» розроблена для IBM PC-сумісних комп'ютерів (під керуванням операційних систем сімейства Microsoft Windows) та гральних консолей Xbox 360 та PlayStation 3.

Розробник гри — канадський підрозділ компанії «Ubisoft» «Ubisoft Montreal». Офіційний видавець «Far Cry 2» — також компанія Ubisoft.

Передмова

Вже кілька місяців, як у народу немає уряду. Пожежа громадянської війни, роздута порожніми обіцянками алмазного багатства і такою самою порожньою ідеологією, перетворила країну на попелище. Залишившись без засобів, через банкрутство своїх роботодавців, сотні іноземних найманців намагаються самостійно отримати вигоду з чужого нещастя. Місцеві воїни, в поспіху втечі покинуті своїми командирами, за допомогою зброї очищають землі від мирних жителів та їх місць проживання. З цього хаосу народилися два угруповання: Об'єднаний Фронт Визволення та Праці (ОФВП) і Союз Народного Опору (СНО). Спорядивши банди вуличної шпани, за порадою хитрих найманців, угруповання кілька місяців борються один з одним. Цивільні, які не встигли втекти, тепер ховаються в укриттях, в жаху сподіваючись на порятунок. Угруповання отримали неймовірну кількість зброї та боєприпасів, раніше стримуваних ембарго Африканського союзу. Подібний достаток зброї для обох сторін виходить від легенди незаконної торгівлі — загадкового чоловіка на прізвисько Шакал. Ваше завдання просте — знайти й ліквідувати Шакала.

Сюжет гри

Головний герой, найманець чи співробітник невідомої організації або спецслужби, прибуває в невідому африканську країну з метою ліквідації торговця зброєю, відомого під псевдонімом Шакал. Головний герой їде з аеропорту в готель міста Пала, по дорозі оглядаючи околиці з автомобіля і слухаючи розповідь таксиста про ситуацію в країні, що знаходиться в стані безперервної громадянської війни. Після прибуття в місто, головний герой виявляє у себе симптоми хвороби й непритомніє в таксі.

Прийшовши до тями, головний герой виявляє себе лежачим на ліжку в готелі без сил ворухнутись. Він відчуває лихоманку і періодично в нього відбуваються напади кашлю. В кутку кімнати головний герой бачить озброєного пістолетом і мачете людину європейської зовнішності (саме це і є Шакал), який риється в його речах та читає його щоденник. Людина вимовляє монолог, з якого випливає, що головний герой хворий на малярію та зауважує, що йому потрібна інша робота, залишаючи головному героєві мачете (встромивши його перед головою героя зі словами: «Це я вирішую, кому жити, а кому вмирати. Я.», при цьому кидаючи пістолет на комод поруч з гравцем і виходить з кімнати. Потім, головний герой непритомніє, і опам'ятовується вже вранці. В цей момент за стіною чути хаотичну стрілянину — в місті почалися збройні зіткнення ОФВП (Об'єднаний Фронт Визволителів Праці) і СНО (Союз Народного Опору). Вибух за вікном скидає головного героя з ліжка, потім він підбирає пістолет і мачете та отримує перше сюжетне завдання — вибратися з міста …

Втекти головному герою не вдається і він знову непритомніє (можливо, від поранень, а якщо гравець зможе дійти до межі міста, то від нападу малярії), після цього він приходить до тями в одному з тимчасових штабів (ОФВП або СНО — це вже залежить від гравця (яких людей вб'є і в яку частину міста побіжить). Опісля, головний герой згодом виконує різні завдання обох угруповань, намагаючись пробитися до їх лідерів й через них дістатись до Шакала, роз'їжджаючи по країні, купуючи зброю і спорядження (до речі, валюта тут — алмази). Є багато квестів для інших найманців (у процесі їх виконання, вони стають друзями головного героя), а також завдання з добування таблеток від малярії.

До кінця гри головний герой проходить через жах нескінченної різанини, безрозсудної жадібності й зрадництва, втрачає друзів-найманців, вбиває змінюючих один одного лідерів двох угрупувань, безладно ріжучи один одного в боротьбі за владу та нарешті зустрічається з Шакалом. Той пояснює, що це пекло, яке твориться в Африці, до якої нікому з «цивілізованих» немає діла, — як хвороба, єдині доступні ліки від якої, — винищення всіх заражених. Шакал направив у цю країну потоки зброї з колишніх гарячих точок, для того, щоб у виниклому хаосі вивести з осередку зарази тих людей, які ще залишилися людьми — нехай ті, хто намагаються нажитися на чужому горі, ріжуть один одного, а не тих, хто ні в чому не винен. Тисячі біженців, переслідувані головорізами СНО і ОФВП, що намагаються перешкодити їх втечі, вже зібралися біля кордону. Але прикордонники з іншого боку вимагають величезний хабар алмазами за прохід, а один місцевий наркоторговець, отримавши приготований Шакалом «дипломат» алмазів, збирається втекти з ними з країни на вертольоті. Шакал просить головного героя допомогти. У випадку, якщо у головного героя залишилися в живих друзі — найманці, для яких він завершив всі квести, його чекає найстрашніше — зрада. Найманці, повбивавши охорону наркоторговця, спробують зрадити й свого «друга», який не раз рятував їм життя, — вбити його й самим втекти з алмазами. У фіналі пропонуються дві кінцівки: піднятись на вершину гори з акумулятором від автомобіля, щоб «підрубавши» дроти від вибухівки до клем, підірвати ящик динаміту та влаштувати обвал, перекривши шлях переслідувачам, або ж віднести кейс з алмазами прикордонникам, щоб вони пропустили людей, а потім застрелитися. Вся зараза повинна бути знищена, в тому числі Шакал і головний герой.

Результат — в країні так і не встановилося єдиної влади, але звідти втекли мільйони мирних жителів. Всі міжнародні благодійні організації з подивом відзначали вкрай мале число жертв серед біженців. Правдивий репортаж самовідданого місцевого журналіста про цю війну та її справжніх героїв, не зацікавив жодне ЗМІ. Тіло легендарного Шакала офіційно так і не знайшли.

Персонажі

  • Шакал — справжнє ім'я невідоме. Торговець зброєю з США, на рахунку якого безліч злочинів — від піратства до порушення ембарго ООН на ввезення зброї. Шакал роками переховується від влади, ставши фігурою майже міфічної властивості для покупців уживаного військового спорядження.
  • Рубен Олувагембі — журналіст, колись висланий з рідної Нігерії, нині працює військовим кореспондентом на велике британське агентство новин. Зі штабу в Йоганнесбурзі Олувагембі виїжджав на кожен великий конфлікт на африканському континенті, всіх випадків, які траплялись за останні 5 років. Висвітлюючи події громадянської війни, він вперше почув про Шакала. Писав оповідання про Шакала і розруху в країні, просить гравця допомогти йому знайти плівки його розмови з Шакалом, які в нього забрали солдати і які дуже допоможуть його розповіді. В кінці він єдиний з героїв (хоча його можна співвіднести до другорядних) виживає й фотографує 30.000 людей, що залишають країну.
  • Адді Мбантуве — безжалісна та владна людина, колись очолював заборонену Партію самобутності, нині — вождь ОФВП. Зібрав навколо себе звільнених солдатів, повстанців та колишніх найманців агентства «Бастіон», утворивши велике угруповання, яким сам керує з Порт — Селао. В одному із записів Шакал говорив, що Адді, щоб провезти товар Шакала, використовував своїх людей, точніше їх тіла.)
  • Майор Олівер Тамбосса — колишній армійський чин, згуртував розрізнені залишки армії та відновив дисципліну за допомогою висунутих на посади головорізів. СНО під його керівництвом став сильним гравцем, що зацікавив іноземних найманців. Його штаб знаходиться в колишньому офісі газети «Стандарт».
  • Доктор Леон Гакумба — доктор Гакумба, представник Мбантуве в окрузі Лебоа — Сако, прославився як політик — демагог ще до того, як приєднався до ОФВП.
  • Проспер Куассі — ватажок вуличної банди в Пале, член СНО. Горить величезною ненавистю до ОФВП.

Розробка

Системні вимоги[6]
Мінімальні Рекомендовані
Microsoft Windows
Операційна система Windows XP із Service Pack 2 чи Windows Vista
Центральний процесор Intel Pentium 4 3.2 GHz, Intel Pentium D 805 чи AMD Athlon 64 3500+ Intel Core 2 Duo чи AMD Athlon 64 X2 5200+, AMD Phenom
Обсяг оперативної пам'яті 1 GB RAM 2 GB RAM
Обсяг вінчестеру НЖМД 6 GB вільного місця на HDD
Графічний процесор NVIDIA GeForce 6800 256 MB чи ATi Radeon X1650 256 MB NVIDIA GeForce 8600 GTS 512 MB чи ATI Radeon X1900 512 MB

Історія

Far Cry 2 була презентована головою Ubisoft 19 липня 2007 року в Парижі[7]. Ubisoft повідомила що гра вже перебуває в розробці, яку веде команда із Ubisoft Montreal, і буде видана 23 жовтня 2008 року.

Зброя

У грі зброя розділена на чотири категорії, гравець може нести один вид зброї з кожної категорії одночасно. Особливістю гри є поступовий знос зброї. Зброя може заіржавіти, воно почне заїдати, заклинити, даючи осічки і в підсумку може повністю зламатися, вибухнувши в руках гравця. Навички володіння і обслуговування зброї (крім деяких видів, наприклад, мачете) можна покращувати. Потужність зброї сильно занижена, на відміну від першої частини гри: не захищені бронежилетами люди витримують за кілька влучень з вогнепальної зброї в груди.

Категорії зброї:

Холодна зброя

Мачете — зброя ближнього бою, завдає досить високі пошкодження. Удар мачете як мінімум валить супротивника з ніг. Також їм можна добивати поранених супротивників особливим ударом. У грі використовується виключно як холодна зброя.

Ніж — як зброя в інвентарі не з'являється, але персонаж періодично витягує ним кулі з тіла.

Основна зброя

Штурмові гвинтівки та автомати:

  • G3-KA4 — німецька штурмова гвинтівка, володіє найнижчими показниками з штурмових гвинтівок по точності, скорострільності та забійній силі.
  • AK-47 — автомат радянського виробництва, надійна й проста в обігу зброя, з досить непоганими показниками убивчої сили, скорострільності та точності.
  • AR-16 — штурмова гвинтівка, має якусь подобу штурмової гвинтівки M16. Володіє дуже високою точністю стрільби на рівні снайперських гвинтівок за рахунок практично не відчувається віддачі та оптичного прицілу. Має непогану убивчу силу і скорострільність, але невисоку надійність.
  • FN FAL — бельгійська штурмова гвинтівка. Має досить непогану забійну силу і точність при мінімальної віддачі, і середні показники по скорострільності і надійності.

Снайперські гвинтівки:

  • M1903 Sniper Rifle — гвинтівка Спрінгфілд часів ДСВ з оптичним прицілом та ручною перезарядкою. Відрізняється простотою, доступністю, щільністю стрільби і хорошою забійною силою. Ефективна на середніх і дальніх відстанях.
  • СВД — самозарядна снайперська гвинтівка, відрізняється високою надійністю. Непогана скорострільність, найбільша точність і потужність роблять гвинтівку СВД універсальною, придатною для будь-якої відстані.
  • AS50 — британська снайперська гвинтівка калібру .50. Саме потужне вогнепальну зброю, не рахуючи станкового кулемета M2, потужності кулі AS50 вистачає щоб вбити будь-якого ворога з 1 попадання. Найбільш висока потужність і точність непогана при величезної віддачі, на далеких дистанціях поступається іншим снайперським рушницям по точності.

Пістолети-кулемети:

  • MP5 — німецький пістолет-кулемет з глушником, що володіє високою скорострільністю, але слабкою убивчою силою і практично не має віддачі, за рахунок чого дуже точний на невеликих відстанях. Ефективний на близьких і середніх відстанях.

Дробовики:

  • Homeland 37 — помповий дробовик для бою на близьких відстанях з поодинокими супротивниками.
  • SPAS-12 — напівавтоматичний дробовик. Ефективний для боротьби з невеликими групами ворогів на близьких відстанях.
  • USAS-12 — автоматичний дробовик з магазинним живленням. Трохи менша потужність, але висока купчастість дробу і дуже висока скорострільність для дробовика роблять зброя незамінним для бою на малих дистанціях.

Легкі гранатомети:

  • MGL-140 — легкий 4-зарядний гранатомет. Висока швидкість стрільби, 4 заряду, достатня потужність, і протипіхотний снаряд — роблять MGL-140 дуже ефективною зброєю для боротьби з живими цілями і легким транспортом.

Додаткова зброя

Пістолети:

  • Makarov — пістолет Макарова калібру 9 мм. Має невисокі бойові можливості.
  • Silent Makarov 6P9 — той же пістолет Макарова, але з глушником. Призначений для безшумної стрільби.
  • Star .45 — модифікація Кольта M1911, використовує калібр .45ACP. Має середні характеристики для пістолета.
  • Eagle.50 — потужний пістолет калібру .50. Висока потужність патрона роблять пістолет ефективним на близьких і середніх дистанціях, але віддача дуже висока, що знижує швидкість ефективного вогню.
  • Flare Pistol — сигнальний пістолет, завдає досить значної шкоди при попаданні, а також підпалювали мета або траву. При пострілі може висвітлювати місцевість вночі, а також залучати до себе увагу на великій відстані.

Легкі пістолети-кулемети:

  • MAC-10 — компактний пістолет-кулемет «Інгрем» американського виробництва, має невисоку точність стрільби.
  • Uzi — компактний пістолет-кулемет «Узі» ізраїльського виробництва, що має збалансовані характеристики точності.

Гранатомети:

  • M-79 Grenade Launcher — однозарядний гранатомет, використовувався американською армією під час В'єтнамської війни. Метає гранату по параболічної траєкторії.

Вибухівка:

  • IED's — набір вибухівки — бруски динаміт, міни (протитанкові і від міномета) з саморобним пристроєм дистанційного підриву.

Спеціальна зброя

Ручні кулемети:

  • PKM — радянський кулемет ПКМ (кулемет Калашникова модернізований). У грі має невисоку забійну силу, незважаючи на потужний патрон. Кулемет має істотну віддачу, тому його ефективність залежить від вміння ним користуватися — віддача біля кулемета РПК при автоматичній стрільбі спрямована строго вгору, тому, стріляючи по ногах, можна легко «прошити» тіло супротивника з ніг до голови.
  • M-249 SAW — американський варіант бельгійського ручного кулемета. Практично не має віддачі, за рахунок чого дуже ефективний аж до великих відстаней, але убивчість набагато нижче, ніж у РКМа.

Ручні гранатомети:

  • RPG-7 — радянський гранатомет, ефективний проти великих скупчень ворогів, будівель, машин, таборів.
  • Carl G — шведський протитанковий гранатомет, ще більш потужний, ніж RPG-7. Ефективний проти великих скупчень ворогів, будівель, машин, таборів. Можливо також ручне наведення на ціль.

Вогнемети:

  • LPO-50 Flamethrower — вогнемет, призначений для знищення живої сили і влаштування пожеж. Найбільш ефективний у сухих саванах, де за допомогою підпалу сухої трави дозволяє змінити карту бою.

Міномети:

Type 63 Mortar — призначений для штурму, прориву і знищення укріплень і таборів ворога за допомогою метання потужних хв на величезні відстані. Розриваються міни мають велику зону ураження, однак прицілювання здійснюється на «очко», — користуватися відкидним прицілом досить складно.

Метання дротиків:

  • Dart Rifle — духова рушниця, що стріляє дротиками з сильнодійною отрутою. При попаданні миттєво вбиває мета.

Станкове зброю

Кулемети:

  • Mounted M-249 SAW — станковий версія кулемета M-249.
  • M2 .50 Cal — американський важкий кулемет.

Гранатомети:

Метальна зброя

Ручні гранати:

  • M-67 Grenade — ручна осколкова граната.

Запальні гранати:

  • Molotov Cocktail — пляшка із запальною сумішшю. Придатна для влаштування підпалів.

Після установки доповнення "'Fortune's Pack"' з'являється ще 3 нового виду зброї:

  • Короткоствольний дробовик — являє собою обріз куркового двоствольної рушниці. Використовується як додаткове зброю. Має хороший шкоди і міцність, але він довго перезаряджається.
  • Дробовик з глушником — це покращений Homeland 37 з пластикової фурнітурою, віддаленим прикладом і встановленим глушником. Ефективний на близьких і середніх дистанціях. Має хороший шкоди і міцність, так само можна носити 120 патронів в запасі на відміну від 66 патронів в Homeland 37.
  • Арбалет — відноситься до категорії спеціальне зброю. Стріляє стрілами забезпеченими вибуховими снарядами, спрацьовуючими від детонаторів ударного дії. Ефективний проти техніки і великих скупчень супротивників. Стріляє точно і безшумно, запасу міцності вистачає приблизно на 16-24 пострілу. Можна носити з собою 8 стріл.

Відгуки

Огляди
Світові
ВиданняОцінка
1UP.comB+ [8]
Eurogamer8/10[9]
Game Informer8/10
GamePro5/5[10]
GameSpot8.5/10[11]
GameSpy[12]
IGNPS3/X360: 8.8/10[13] PC: 8.9/10[14]
PC Gamer (UK)94%[15]
PC PowerPlay10/10[16]
X-Play4/5[17]
Українські
ВиданняОцінка
Домашний ПК4/5[18]
Агрегатори
АгрегаторОцінка
GameRankingsX360: 85% (65 оглядів)[19]

PC: 85% (35 оглядів)[20]

PS3: 85% (46 оглядів)[21]
MetacriticPC:86% (30 оглядів)[22]

X360:85% (71 огляд)[23]

PS3:85% (46 оглядів)[24]

DLC «Fortune s Pack»

21 листопада 2008 року Ubisoft анонсувала перше dlc (англ. DLC) для Far Cry 2 — «Fortune s Pack». Це доповнення містило в собі три нові зразки ручної зброї (короткоствольний дробовик, дробовик з глушником і арбалет), два нові транспортні засоби (вантажівки та квадроцикл), а також чотири нові мультиплеєрні карти (дешева робоча сила, Last Resort, Lake мазок і Fort Fury). Дане доповнення доступно в Xbox Live Marketplace і Playstation Network. Також він доступний і для користувачів ПК і продається через Steam за $4,99. Також є безкоштовний набір карт для жителів Канади (в Канаді була розроблена гра)[25][26].

Бренд

Права на бренди «Far Cry 2» і «Far Cry 3» належать компанії «Ubisoft», незважаючи на те, що власником бренду «Far Cry» є студія «Crytek» — розробник першої гри «Far Cry» з однойменної серії ігор. Студія «Crytek» через розбіжності з компанією «Ubisoft» не була задіяна в розробці «Far Cry 2» і «Far Cry 3». Варто також відзначити, що назва бренду обрано не випадково — більшість брендів та франшиз, зареєстрованих студією «Crytek», містять у своїх назви словосполучення «плакати»: «Crytek», «CryEngine», «CryEditor» франшиза «Far Cry», франшиза «Crysis», «CryMod», «CryDev», «CryWiki» і ін.

Цікаві факти

  • Як заявив в інтерв'ю директор Crytek Джеват Ерлі, в Far Cry 2 від першої частини гри залишилося лише ім'я[27].
  • В офіційному патчі версії 1.03 була повністю вилучена використовувана в попередніх версіях DRM (SecuROM Internet Activation і Disc Check Protection).
  • У фіналі гри підірвати ящик динаміту можливо лише із застосуванням акумулятора, що напевно вб'є головного героя. Спроба вижити, при наявності відповідного предмета замінувавши ящик і підірвавши його дистанційно з безпечної відстані, закінчиться нічим, — динаміт в ящику невразливий.
  • По світу гри Far Cry 2 розкидані вісім золотих АК-47 без приклада, їх особливістю крім зовнішнього вигляду є те, що вони зношуються набагато довше звичайного зброї купується у торговців.

Примітки

  1. Humble Store
  2. Office of Film and Literature Classification. OFLC. 9 листопада 2008. Архів оригіналу за 7 грудня 2008. Процитовано 3 березня 2009.
  3. Far Cry 2 Soundtrack Preview by Nimrod Productions Director and Composer Marc Canham (English). Music 4 Games. 13 серпня 2008. Процитовано 5 жовтня 2008.
  4. Far Cry 2 on Steam. Steam. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 25 жовтня 2008.
  5. Far Cry 2: 720p, but no 60 frames a second (English). VideoGaming247. 6 жовтня 2008. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 7 жовтня 2008.
  6. FC2 PC Specs Revealed!. Ubisoft. 7 серпня 2008. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 6 вересня 2008.
  7. Ubisoft announces Far Cry 2. Ubisoft. 19 липня 2007. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 6 вересня 2008.
  8. Nguyen, Thierry (21 жовтня 2008). Far Cry 2 Review — 1UP. 1UP. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  9. Donlan, Christian (21 жовтня 2008). Far Cry 2 Review — EuroGamer. EuroGamer. с. 3. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  10. Cabral, Matt (27 жовтня 2008). Review: Far Cry 2 (360). Gamepro. IDG Entertainment. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 3 березня 2009.
  11. McInnis, Shaun (21 жовтня 2008). Far Cry 2 Review — GameSpot. GameSpot. с. 2. Процитовано 24 жовтня 2008.
  12. Kosak, Dave (21 жовтня 2008). Far Cry 2 Review — GameSpy. GameSpy. с. 3. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  13. Onyett, Charles (21 жовтня 2008). Far Cry 2 Review — IGN. IGN. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  14. Onyett, Charles (21 жовтня 2008). Far Cry 2 Review (PC) — IGN. IGN. с. 3. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  15. Edwards, Tim (November 2008). Far Cry 2. PC Gamer UK.
  16. PC PowerPlay (December 2008). PC Powerplay #158 Synopsis. PC PowerPlay.
  17. Paul Semel. X-Play: Far Cry 2 Review. g4tv.com. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 7 листопада 2008.
  18. Олег Данилов. Far Cry 2 // Домашний ПК. Вип. № 12 (120), декабрь 2008. С. 112—113.
  19. Far Cry 2 Review (Xbox 360) — GameRankings. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  20. Far Cry 2 Review (PC) — GameRankings. GameRankings. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  21. Far Cry 2 Review (PS3) — GameRankings. GameRankings. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  22. Far Cry 2 (PC) Review — MetaCritic. MetaCritic. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 6 жовтня 2008.
  23. Far Cry 2 Review (Xbox 360) — MetaCritic. MetaCritic. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  24. Far Cry 2 Review (PlayStation 3) — MetaCritic. MetaCritic. Архів оригіналу за 27 червня 2013. Процитовано 24 жовтня 2008.
  25. Faylor, Chris (21 листопада 2008 року). Far Cry 2 DLC додає зброя, транспортні засоби і карти. Shacknews. Архів оригіналу за 10 березня 2012. Процитовано 22 листопада 2008.
  26. Far Cry 2 DLC заплановано на листопад поточного року. GameSpy. 21 листопада 2008 року. Архів 360/far-cry-2-/932627p1.html оригіналу за 10 березня 2012. Процитовано 22 листопада 2008.
  27. Ігрові новини за 11 лютого 2008 року на AG.ru. Архів оригіналу за 20-09-2008. Процитовано 10-08-2014.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.