Marmosa robinsoni

Marmosa robinsoni (Мармоза Робінсона) — вид ссавців з родини Опосумові (Didelphidae).

?
Marmosa robinsoni

Біологічна класифікація
Домен: Ядерні (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Підтип: Черепні (Craniata)
Надклас: Щелепні (Gnathostomata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Інфраклас: Сумчасті (Metatheria)
Ряд: Опосумоподібні (Didelphimorphia)
Родина: Опосумові (Didelphidae)
Рід: Мармоза (Marmosa)
Вид: M. robinsoni
Marmosa robinsoni
(Bangs, 1898)

Посилання
Вікісховище: Marmosa robinsoni
Віківиди: Marmosa robinsoni
EOL: 999301
ITIS: 552550
МСОП: 40506
NCBI: 91496
Fossilworks: 284738

Поширення

Країни поширення: Колумбія; Гренада; Панама; Тринідад і Тобаго; Венесуела. Види займає різноманітні місця проживання від рівня моря до 2600 м над рівнем моря, в тому числі рівнинні й гірські вологі ліси, рівнинні сухі ліси, мангрові ліси, савани і сухі чагарники.

Морфологія

Довжина голови й тіла: 110–157 мм; хвіст: 135–183 мм; задні ступні: 18–23 мм; вуха: 20–24. Самці більші. Хутро світло-коричневе на верхніх частинах тіла й прагне бути білим — на нижніх. Навколо очей хутро чорне. Число хромосом: 2n=14 FN=24.

Стиль життя

Вид зазвичай з'являється на заході сонця й активний з перервами до сходу сонця. Активність зазвичай починається з догляду за собою із зверненням особливої уваги на обличчя і писок. Вид солітарний в дикій природі. У неволі формують соціальну ієрархію. Споживає фрукти й комах на деервах на лозі й на землі.

Вагітність триває 30–40 днів. Самиця будує гніздо з листя. Від народження й до 5-тижневого віку вона доглядає дитя постійно. Очі в дітей відкриваються на 39 чи 40 день, у 40–50 днів вони залишаються в гнізді поки мати шукає провіант. Молодь годується молоком 65 днів і незабаром після цього починає самостійне життя.

Загрози та охорона

Нема серйозних загроз цьому виду. Цей вид зустрічається в ряді охоронних територій у всьому діапазоні поширення.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.