Microsciurus flaviventer

Microsciurus flaviventer — вид ссавців з родини Вивіркові (Sciuridae). Молекулярні дані свідчать про те, що це комплекс видів.

?
Microsciurus flaviventer

Біологічна класифікація
Царство: Тварини (Animalia)
Тип: Хордові (Chordata)
Підтип: Черепні (Craniata)
Інфратип: Хребетні (Vertebrata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Підклас: Звірі (Theria)
Інфраклас: Плацентарні (Eutheria)
Надряд: Гризуни (Rodentia)
Ряд: Мишоподібні (Muriformes)
Родина: Вивіркові (Sciuridae)
Підродина: Sciurinae
Триба: Sciurini
Рід: Microsciurus
Вид: M. flaviventer
Microsciurus flaviventer
(Gray, 1867)

Ареал
Посилання
Вікісховище: Microsciurus flaviventer
Віківиди: Microsciurus flaviventer
EOL: 320732
ITIS: 632388
МСОП: 13410
NCBI: 45477

Опис

Загальна довжина 250–273 мм. Хвіст, як правило, коротший, ніж довжина голови й тіла; вінг відносно тонкий, звужується до кінчика і посипаний шерстю брудно-білого кольору. Верхні частини тіла в основному коричневі, з дрібною сивиною і від червонуватого до оливкового кольором. Живіт густо вкритий волоссям, від глибоко до блідо-оранжевого кольору, з яскравим забарвленням на грудях. Вуха короткі, не стирчать над верхівкою голови. Хутро за вухами блідо-жовтого кольору з короткими волосками не помітними над ободом вуха.

Поширення

Цей вид живе в басейні Амазонки: Колумбія, Еквадор, Перу і Бразилія на захід від Ріо-Негро і р. Журуа. Вертикальний діапазон поширення до 2000 м н.р.м. Уподобання середовища проживання і екології цього виду невідомі. населяють оповиті туманом ліси, але, схоже, полюбляють пальмові ліси.

Поведінка

M. flaviventer використовує всі рівні лісу, від рівня землі до крон. Основні види діяльності обмежені висотою до 5 метрів, використовуючи в основному грубі, вертикальні стволи. Це в основному денна тварина. Хоча M. flaviventer, як правило, поодинокі, їх можна побачити в парах, особливо під час шлюбного сезону. Живляться членистоногими. Вони також харчуються речовиною, яку зішкрябують з кори дерев; також харчуються фруктами і горіхами пальм. Загалом, дрібні гризуни часто потрапляють у меню для хижих, хижих птахів, і опортуністичних м'ясоїдних тварин усіх видів. Хоча немає ніяких конкретних повідомлень, M. flaviventer, розумно припустити, є здобиччю таких.

Відтворення

Немає ніяких даних про шлюбну систему цієї тварини.

Загрози та охорона

Основні загрози цьому виду, якщо такі є, невідомі. Подальша робота з оцінки стану охорони цього виду необхідна.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.