Microsoft Flight Simulator (2020)

Microsoft Flight Simulator комп'ютерна гра в жанрі авіасимулятора, розроблена компанією Asobo Studio. Це одинадцята частина серії Microsoft Flight Simulator, наступник Microsoft Flight Simulator X. У грі представлена вся поверхня планети Земля, включаючи всі країни світу, міста і аеропорти — для цього використовуються текстури і топографічні дані з карт Bing Maps[5]. 3D-об'єкти відображаються з використанням технології Microsoft Azure.

Microsoft Flight Simulator
Розробник Asobo Studio
Видавець Xbox Game Studios
Дистриб'ютор Microsoft Store і Steam
Жанр(и) авіасимулятор
Платформа Windows, Xbox One
Ліцензія пропрієтарна ліцензія
Дата анонсу 9 липня
Дата випуску Windows:
18 серпня
Режим гри однокористувацька гра[1] і багатокористувацька гра[1]
Мова англійська[2], французька[1], німецька[3][4][1], бразильський варіант португальської мови[1], американська англійська[1], іспанська[1], італійська[1], польська[1] і російська[1]
Вік. обмеження ESRB: RPRating Pending
GSRR: PG12+Parental Guidance 12
PEGI: 18PEGI 18
USK: 18USK 18
Технічні деталі
Носій Blu-ray Disc і цифрова дистрибуція
Microsoft Flight Simulator
Офіційний сайт

Огляд

Microsoft Flight Simulator оснащений ігровим движком Asobo і використовує інформацію з карт Bing Maps, надаючи доступ до більш ніж 2 петабайт даних з хмари. Для фотореалістичного і достовірного відтворення і розміщення на потрібних місцях тривимірних будівель, дерев, об'єктів рельєфу і тому подібного використовуються технології процедурної генерації, фотограмметрії і машинного навчання[6].

У грі будуть представлені 37 тисяч аеропортів, 80 з яких отримають високоякісну обробку[7].

Розробка

Французька студія Asobo Studio раніше не займалася створенням авіасимуляторів, але протягом багатьох років співпрацювала з Microsoft і Xbox Game Studios за різними напрямами, зокрема, по роботі з технологіями Kinect і HoloLens, і вже мала досвід створення гри з надзвичайно великим відкритим світом Fuel (2009). Світ Fuel будувався з допомогою процедурної генерації: області реального світу реконструювалися за супутниковими знімками, а конкретні об'єкти на зразок дерев додавалися на них процедурним способом[8].

У 2016 році Йорг Нейман, який в той час працював в Microsoft і пізніше став керівником розробки Flight Simulator, затіяв разом з Asobo проект авиасимулятора: ця розробка повинна була зображувати політ літака над Сіетлом і його околицями, використовуючи супутникові карти Bing і технологію процедурної генерації, щоб відтворити місцевість так само, як це робилося в Fuel. Пізніше в цьому ж році прототип показали Філу Спенсеру — голові Xbox Game Studios; Спенсер спочатку прийняв демонстрацію за відеозапис реального польоту і здивовано запитав: «навіщо ми дивимося це відео»? Нойман продемонстрував йому, що тим що відбувається на екрані можна управляти — це не запис, а повноцінне віртуальне середовище[8].

Microsoft Flight Simulator був анонсований на E3 2019 9 червня 2019 року[9]. Реліз гри відбувся 18 серпня 2020 року для Windows, на платформі Xbox One гра вийде трохи пізніше[10][11].

Примітки

  1. Microsoft Store — 2012.
  2. Australian Classification database
  3. USK Classification Database
  4. USK Classification Database
  5. Hall, Charlie (30 вересня 2019). The biggest surprise of Microsoft Flight Simulator: it makes Bing cool. Polygon (англ.). Процитовано 11 березня 2020.
  6. Huijbregts, L. A. (1 жовтня 1975). All I want to do is chill and play 'Flight Simulator'. Engadget (англ.). Процитовано 11 березня 2020.
  7. Asobo studio (20 лютого 2020). Аэропорты. Youtube.com.
  8. Machkovech, Sam (30 вересня 2019). The new MS Flight Simulator taught me how to fly an actual plane. Ars Technica (англ.). Процитовано 11 березня 2020.
  9. Xbox Game Studios (9 червня 2019). Microsoft Flight Simulator - E3 2019 - Announce Trailer. Youtube.
  10. Шевкун, Михаил (13 липня 2020). Microsoft Flight Simulator готовится к взлёту — релиз 18 августа только на РС. Игромания. Процитовано 13 липня 2020.
  11. Садыков, Ренат (13 липня 2020). Названа дата релиза Microsoft Flight Simulator. Игры@Mail.ru. Процитовано 13 липня 2020.

Посилання

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.