MoneXy

MoneXy — колишня українська електронна платіжна система та система електронних грошей, придбана банком Фідобанк 2015 року в розробників - Павла Танасюка та Юрія Чайки[1][2]. Перша ліцензована електронна платіжна система в Україні[2]. Дозволяла оплачувати рахунки за різні товари і послуги онлайн за допомогою міжнародних платіжних карток Visa і MasterCard а також виведення коштів на банківські картки та здійснення грошових переказів між користувачами сервісу. Ідентифікація клієнта відбувалася за номером його мобільного телефону.

MoneXy
Тип Товариство з обмеженою відповідальністю
Форма власності Limited Liability Company
Спеціалізація Електронні платежі
Гасло Next generation
Доля сервіс закрито
Засновано 11.2010 
Засновник(и) Фідобанк
Закриття (ліквідація) 20.05.2016
Причина закриття Введення тимчасової адміністрації в Фідобанк
Штаб-квартира  Україна
monexy.ua/ua/

З 20 травня 2016 роботу системи призупинено через введення тимчасової адміністрації до Фідобанку. Користувачі втратили доступ до своїх аккаунтів та коштів.[3] На момент банкрутства Фідобанку система MoneXy була одна з найбільших в Україні (300 тис. користувачів).[джерело?] Це перший випадок в історії, коли електронні платежі паралізувало банкрутство банку.[4]

Див. також

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.