Softengi
Softengi (укр. «Софтенжі») — український постачальник послуг в галузі IT-аутсорсингу, створена у 2009 році як спін-офф однієї з провідних компаній-постачальників програмного забезпечення «Софтлайн», заснованої в 1995 році випускниками Київського політехнічного інституту.
| |
Тип | Товариство з обмеженою відповідальністю |
---|---|
Форма власності | товариство з обмеженою відповідальністю |
Галузь | Інформаційні технології |
Засновано | 2009 |
Штаб-квартира | Київ, Україна |
Територія діяльності | Україна, Західна Європа, Сполучені Штати |
Ключові особи | Аксьон Геннадій (директор) |
Послуги | розробка програмного забезпечення, аутсорсинг бізнес-процесів, бізнес-консалтинг, мобільні розробки |
Співробітники | 300 + |
softengi.com | |
Компанія Softengi спеціалізується головним чином на розробці програмного забезпечення, аутсорсингу бізнес-процесів в галузі ІТ, розробці мобільних додатків, 3D-моделюванні, а також наданні клієнтам ІТ-спеціалістів під конкретні проекти (центри розробки ПЗ). Інженери з розробки ПЗ компанії сертифіковані в Microsoft і Oracle Corporation. Менеджери проектів компанії сертифіковані за рівнем В і С Міжнародною асоціацією управління проектами.[1]
Softengi має офіси в Києві, Харкові, Житомирі, а також представництва в Тбілісі, Грузія,[2], країнах Євросоюзу і Каліфорнії, США.
Softengi є частиною Intecracy Group — міжнародного IT-об'єднання, компанії якого налічують об'єднує більш ніж 700 ІТ-фахівців[3], і також є членом Української Hi-Tech Ініціативи,[4], Європейської Бізнес Асоціації,[5] USUBC[6] і Асоціації «ІТ України»[7].
Історія
В 1995 році була заснована компанія «Софтлайн», яка займалася розробкою програмного забезпечення.
В 1997 році компанія виконує свій перший великий проект для замовника з США. В 1999 році створюється розподілена команда розробників для виконання проектів клієнта в США на базі Java-технологій. А в 2001 році «Софтлайн» створює ексклюзивний центр розробки ПЗ на базі .Net-технологій для одного з клієнтів в США, який функціонує і до сьогодні.
У 2002 році в «Софтлайн» стартував проект тривалістю 3 роки з реінжинірингу застарілої системи в Європі і переведення її на нову технологічну платформу.
У 2003 році компанія «Софтлайн» отримує сертифікат відповідності міжнародному стандарту якості ISO 9001:2000.
У 2004 році стається активний вихід «Софтлайн» на ринок США завдяки співпраці з компанією Volia Software (США).
2005 рік — сертифікація на відповідність вимогам моделі зрілості CMM 3-го рівня.
У 2006 році компанія «Софтлайн» відкриває власну студію 3D-моделювання.
Протягом 2007 року фахівці компанії «Софтлайн» беруть участь у міжнародних проектах, що проводяться Європейською Комісією та ООН. Також компанія проходить сертифікацію на відповідність вимогам моделі зрілості CMMI 4-го рівня.
Протягом 2008 року спеціалісти компанії «Софтлайн» беруть участь в проекті для українського уряду, спонсором якого виступає Світовий Банк. Реалізовані перші успішні проекти в Грузії, Казахстані та Росії. У 2009 році в Києві засновується компанія Softengi, як спін-офф компанії «Софтлайн». Softengi планується як розробника програмного забезпечення з вузьким масштабом географічного охоплення — в основному для ринків США і Європи. У тому ж році Softengi стає частиною ІТ-консорціуму Intecracy Group.
У 2010 році компанія Softengi починає новий напрямок розробки програмного забезпечення для iPhone/iPad.[9]
У 2011 році компанія отримала сертифікат відповідності якості ISO 9001:2008. Географія реалізації проектів компанії сягає 8 країн.
У 2013 році відкривається Softengi GmbH у Швейцарії.
У 2021 році Softengi у своїй діяльності почала активно застосовувати підхід сталого розвтку згідно з Программою Сталого Розвитку ООН. has joined other sustainable business in their adherence to UN Sustainable Development Goals.
Проекти
Розробка програмного забезпечення
Softengi надає послуги з розробки програмного забезпечення, включаючи весь цикл розробки додатків, починаючи з постановки бізнес-завдання та збору вимог і закінчуючи розгортанням системи, передачею знань і технічною підтримкою.
Для того щоб легко об'єднати процеси розробки ПЗ з процесами замовника і врахувати можливі відхилення від стандартних процесів, компанія використовує Agile-методологію за підтримки гнучкого і налаштованого набору CMMI-практик. Всі процеси, від старту проекту до його закриття, контролюються внутрішньою Службою Якості компанії.
Компанія Softengi розробляє проекти з використанням .Net, Java, web, 3D та мобільних технологій (Android, iOS, Windows Mobile). Серед інших проектів, компанія займалася розробкою системи управління для страхових компаній в Швейцарії, яка охоплює всі потреби внутрішніх процесів страхової компанії, виконання розрахунків та створення документів; онлайн системи управління логістикою, яка обробляє замовлення і запити дистриб'юторів по складах, розміщеним по всьому світу для компанії з США; системи для агрегації даних ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД»; рішення для ноутбуків, що дозволяє підвищити продаж комп'ютерної техніки, за замовленням світової корпорації-виробника електронних пристроїв і комп'ютерних компонентів[10], та ін.
Крім того, компанія покращила функціональні можливості системи внутрішнього кредитування для АТ «Банк Грузії», з наступним переходом на платформу Microsoft SharePoint 2010.[11] Основною особливістю проекту була відсутність грузинськомовного пакету MS SharePoint. Компанія Softengi локалізувала систему для грузинського інтерфейсу користувача.[12]
Центри розробки
Концепція центрів розробки полягає в створенні власних центрів розробки програмного забезпечення для клієнтів в популярних країнах аутсорсингу, скорочуючи при цьому вартість послуг.
Компанія Softengi створила найбільший центр розробки для компанії Enviance, Inc, провідного світового постачальника програмного забезпечення як послуги в галузі захисту навколишнього середовища, здоров'я та безпеки, заснованого в Каліфорнії, США. Система, яка була розроблена для клієнта, складається з декількох програмних додатків, необхідних для кінцевих клієнтів в SaaS-моделі.[13] На додаток до цього проекту, були проаналізовані, модифіковані та розгорнуті деякі традиційні клієнт-серверні додатки в середовищі SaaS. Проекту було присвячено більше мільйона людино-годин. Проект продовжується досі з більш ніж 40 співробітниками, що працюють на Enviance, Inc. з київського офісу Softengi.
Штучний інтелект
Будучи однією з провідних компаній з штучного інтелекту, Softengi також використовує весь потенціал цієї технології для різних секторів бізнесу. Softengi працює з машинним навчанням (ML), розпізнаванням символів об'єктів (OCR), обробкою природної мови (NLP), чат - ботами, глибоким навчанням, комп'ютерним зором (виявлення об'єктів, сегментація зображень тощо), розширеною аналітикою для розширення можливостей бізнесу з використанням сучасних технологічних рішень .
Софтенджі розробляє рішення для штучного інтелекту для клієнтів для збільшення конкурентоспроможності на постійно ринку. На даний момент, компанія Softengi завершила понад 1000 проектів з розробки рішень для штучного інтелекту для роздрібної торгівлі, виробництва, фінансового сектору, фармацевтики та охорони здоров’я, державного сектору, транспорту та логістики, нафти та газу, медіа та розваг. Сьогодні майже кожна галузь може отримати вигоду від впровадження ШІ, оскільки таке програмне забезпечення означає менше людських помилок, більшу ефективність та постійний прогрес.
Інтернет речей
Softengi - один з найнадійніших постачальників послуг з розробки Інтернету речей, що спеціалізується на розробці обладнання та програмного забезпечення IoT. Як постачальник і виробник, Softengi розробляє обладнання та програмне забезпечення IoT найвищого рівня якості та з передовими заходами безпеки. Softengi пропонує першокласні рішення для енергетичного сектору Інтернету речей, розумних комунальних послуг, розумної логістики, розумної нерухомості та для IoT в нафті та газі.
XR
Softengi була включена до списку 15 найкращих матриць розробників віртуальної та доповненої реальності за допомогою B2B - платформи Clutch на основі голосів клієнтів у 2021 році. Компанія використовує весь потенціал цієї технології. Використання віртуальних, змішаних та технологій доповненої реальності реальностей значно покращує якість навчання та швидкість навчання за допомогою інтерактивних посібників та дистанційної допомоги, наприклад. Стає можливим використовувати рідкісне і дороге обладнання, що раніше було складно для багатьох компаній. Навчання віртуальній реальності дає компаніям змогу імітувати навіть найжахливіші надзвичайні ситуації без будь -якого ризику. Створення додатків XR (цифрових подвійних рішень) зменшує витрати на виготовлення та транспортування обладнання, яке може бути великим та громіздким. Softengi має великий досвід впровадження розширеної реальності. Компанії з децентралізованими офісами оцінять можливість використовувати цифрові подвійні рішення для оптимізації використання об'єктів. Змішана, віртуальна та розширена розробка додатків - це також інвестиції в маркетинг та продажі. Компанії мають можливість покращити маркетингову стратегію, а саме підвищити впізнаваність бренду. Потенційних клієнтів приваблює інтерактивність взаємодії з товаром, підприємства цінують можливість розширення цільової аудиторії. Зниження витрат на пошук кваліфікованого персоналу. Це особливо необхідно для вузькоспеціалізованих компаній. За допомогою XR тепер можна за короткий час навчити працівника всім тонкощам роботи без витрат на можливі поломки дорогого обладнання під час навчання.
Прикладами застосування галузей є охорона здоров'я, нерухомість, маркетинг, інженерія, віртуальний менеджмент та розваги.
Мобільні додатки
Компанія розробила цілий ряд мобільних додатків, як власних, так і для відповідних клієнтів на базі операційних систем Android, iOS та Windows Mobile.
Розробники компанії Softengi розробили додаток Accelerometer («Акселерометр») для iPhone для підрахунку кроків, відстані, швидкості і розрахунку кількість спалених калорій.
Компанія Softengi розробила додаток iCSound для iPad.[14] Додаток надає користувачеві можливість створювати власну музику, «бачити» звуки з різних музичних інструментів і попередньо заміксованих музичних петель. iCSound дозволяє змішувати до 40 петель музики з необмеженою кількістю звукових ефектів.
Розробники компанії Softengi розробили додаток-гід по країні/місту для мобільних пристроїв на базі Android, який допомагає оглядати визначні пам'ятки країни/міста з GPS, GoogleMaps, із визначенням пам'яток, що розташовані недалеко від готелю. Інтеграція з Layare (доповнена реальність) дозволила побачити необхідні об'єкти (цікаві місця, зупинки, ресторани і т. д.), а також додавати власні об'єкти інфраструктури та місця.
Інтерактивна архітектурна візуалізація
3D-студія компанії Softengi розробила рішення по архітектурній візуалізації на базі технології Unity, яке дозволить будівельним компаніям і архітектурним бюро презентувати свої проекти, і знизити на 40% витрати на розробку 3D-презентацій об'єктів.[15] Серед переваг такої інтерактивної 3D-презентації:
- Реалістичне зображення,
- Повна свобода дій користувача (дозволяє ходити, літати, відкривати двері, заглядати у вікна і т. д.),
- Можливість змінювати для презентації добу, освітлення і навіть погодні умови,
- Використання в роботі всіх можливих форматів даних для прискорення створення об'єкта (AutoCAD, Maya, і 3DS Max, Sketch-Up),
- Моментальний перегляд змін без очікування результатів рендерингу,
- можливість робити знімки майбутньої будівлі і запису відео в реальному часі.
Дана технологія архітектурної візуалізації дозволяє створювати не тільки екстер'єр, а й інтер'єр — інженерні комунікації, меблювання поверхів, паркінгів та автомобілів.
Клієнти
Серед клієнтів для різних проектів компанія Softengi є великі та середні компанії з США, України, Росії, Швейцарії, Грузії, Бельгії:
- США: The Structure Group, Syntex Management Systems, Peterbilt Inc., HedgeServ
- Швейцарія: Ingersoll-Rand
- Канада: Bombardier
- Грузія: АТ «Банк Грузії»
- Україна: ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД»
Посилання
- Softengi Project Managers got certified according to the IPMA
- Украинские аутсорсинговые компании выходят на ИТ-рынок Грузии
- https://jobs.dou.ua/top50/
- Softengi, LLC joins the Ukrainian High-Tech Initiative
- Softengi developed a solution which allows boosting the sales of computer equipment by 30%[недоступне посилання з лютого 2019]
- Softengi LLC Joins U.S.-Ukraine Business Council (USUBC)
- Действительные члены ассоциации «ИТ Украины». Архів оригіналу за 14 січня 2013. Процитовано 29 січня 2013.
- Microsoft Partner/Solution finder
- iCSound by Softengi[недоступне посилання з червня 2019]
- Компанія Softengi розробила рішення, що дозволяє підвищити продаж комп'ютерної техніки
- Госорганы Украины полностью перейдут на электронный документооборот к концу 2013 года
- Paata Letodiani: Outsourcing as trend for the future
- Environmental ERP. Архів оригіналу за 16 грудня 2013. Процитовано 29 січня 2013.
- iCSound 1.1
- Ефективне просування архітектурних проектів — новітня інтерактивна архітектурна візуалізація від Softengi[недоступне посилання з червня 2019]