The Matrix: Path of Neo

The Matrix: Path of Neo — третя відеогра, заснована на трилогії фільмів « Матриця», і друга розроблена Shiny Entertainment. Гравці мають можливість взяти під свій контроль самого Нео, відіграючи відомі сцени з фільму. Гра вийшла 8 листопада 2005 року в США.

The Matrix: Path of Neo
Розробник Shiny Entertainment
Видавець Atari
Дистриб'ютор Warner Bros. Interactive Entertainment
Жанр(и) 3D-шутер
Платформа Xbox, PlayStation 2, PC
Дата випуску 8 листопада 2005
11 листопада 2005
Режим гри однокористувацька гра
Мова англійська
Творці
Режисер(и) Вачовскі
Сценарист(и) Вачовскі
Ігродизайнер(и) David Perryd
Композитор(и) Tobias Enhusd
Технічні деталі
Рушій Havok
Носій DVD
Попередня гра Enter the Matrix

Огляд

Протягом п'ятдесяти рівнів у грі відновлюються всі основні сцени з усієї трилогії «Матриця», а також присутні сцени, придумані братами Вачовскі спеціально для гри.

На початку гри, гравець керує Томасом Андерсоном, який ще не володіє силою Нео. Протягом гри, гравець буде поступово отримувати нові прийоми і навчатися новим технікам бою. Частина цих умінь складають прийоми, використані Нео у фільмі, включаючи ухилення від куль, зупинка куль, і політ. Крім рукопашних сутичок, в грі також присутні різні типи зброї, як рукопашної (різні типи мечів, палиць, труб тощо), так і вогнепальної (штурмові гвинтівки, пістолети, гранатомети тощо).

Під час гри гравець може зустріти персонажів з фільмів, включаючи Триніті і Морфеуса.

Від рівня до рівня гравцеві показуються відео-нарізки з фільмів, а також з «Аніматриці» і з попередньої гри «Enter the Matrix».

Цікаво, що брати Вачовські, режисери фільмів і автори сценарію, змінили кінець гри, сказавши, що закінчення «Матриці: Революції» занадто «безглузде» для гри. У результаті після бою з Смітом, гравець повинен убити Мега Сміта — гігантську ожилу скульптуру, зібрану з уламків будівель, автомобілів та інших слідів руйнування. У фінальних титрах грає мелодія «We Are the Champions» групи «Queen».

Здібності

Уповільнює час для проведення ще потужніших ударів, більш швидкого руху і для розглядання слідів куль.

Ухилення від куль

Імітує ухилення від куль з «Матриці».

Зупинка куль (замінює ухилення від куль)

Зупиняє кулі, що летять у напрямку до гравця і відправляє їх назад.

Бачення коду

Дозволяє бачити код Матриці і, таким чином, помічати ворогів навіть за стінами, і також визначати рівень їхнього здоров'я.

Антигравітаційний стрибок

Більш високий стрибок.

Цікаві факти

  • На початку гри гравець може дізнатися, що станеться, якщо Нео вибере синю таблетку.
  • Сцена в «Seraph's Apology» — бій на стовпах, дуже схожа на фінальний бій у фільмі Iron Monkey. Юень Ву Пін, постановник трюків у Матриці, був режисером цього фільму.
  • Протягом рівня «Seraph's Apology» Нео і Серафим, захоплені сутичкою, потрапляють до кінозалу. На екрані позаду них грає аналогічна сцена бою між Нео і Серафимом в «Матриця: перезавантаження». Під час бою несподівано з'являється незадоволений глядач і говорить Нео і Серафиму забиратися геть. Глядача можна вбити, кинувши в його бік мітлу.
  • Коли Триніті наставляє на Агента пістолет на рівні на даху, вона говорить «Нам це не потрібно», тоді як у фільмі вона говорить «Спробуй вивернутися».
  • Кілька рівнів з гри схожі на відомі Гонконзькі бойовики (П'яний майстер 2, Круто зварені, Iron Monkey).
  • Гра розроблялася відразу на три платформи PlayStation 2, Xbox і PC — внаслідок чого навіть на «топових» конфігураціях комп'ютера досить відчутна низька продуктивність рушія. Патчі, що вийшли невдовзі після релізу — в основному — правили помилки шрифтів і перекладів і тільки деякі графічні баги.
  • У місії щодо «захисту червоної таблетки» можна зустріти книжку «Шлях Нео».

Посилання


This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.