Thylogale brunii

Падемелон імлистий[1] (Thylogale brunii) — вид дрібних сумчастих з родини Кенгурові (Macropodidae). Проживає в південній та крайній південно-східній частині острова Нова Гвінея, на островах Ару та Кай. Живе в низинних первинних вологих тропічних лісах, савано-лісовій мозаїці, деградованих лісах. Пов'язаний лише з галерейним лісом у південній частині свого ареалу і не зустрічається в сусідніх луках.

Thylogale brunii
?
Thylogale brunii

Біологічна класифікація
Домен: Еукаріоти (Eukaryota)
Царство: Тварини (Metazoa)
Тип: Хордові (Chordata)
Клас: Ссавці (Mammalia)
Інфраклас: Сумчасті (Metatheria)
Родина: Кенгурові (Macropodidae)
Рід: Падемелон (Thylogale)
Вид: T. brunii
Thylogale brunii
(Schreber, 1778)

Мапа поширення виду Thylogale brunii
Посилання
Вікісховище: Thylogale brunii
Віківиди: Thylogale brunii
EOL: 311481
ITIS: 552756
МСОП: 21870
NCBI: 65618

Етимологія

Вид названо на честь Корнеліса де Брюна (англ. Cornelis de Bruijn, 16521727) нідерландського художника, який у 1714 році забезпечував перше представлення європейцям австралійських кенгуру. За своє життя здійснив багато подорожей. Є автором публікації Reizen over Moskovie, door Persie en Indie 1711. Він бачив падемелона у 1706 році в саду голландського губернатора в Батавії.

Загрози та збереження

Серйозною загрозою є полювання людей із собаками задля їжі. Полювання призвело до винищення виду в північно-східній частині ареалу, в районі Порт-Морсбі. Вид не зустрічається на природоохоронних територіях.

Примітки

  1. Українська назва є транскрибуванням та/або перекладом латинської назви авторами статті і в авторитетних україномовних джерелах не знайдена.

Джерела

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.