Бахмутський район

Бахмутський район район в Україні, у східній частині Донецької области і межує з Луганською областю та був утворений 2020 року. Адміністративний центр — місто Бахмут.

Бахмутський район
адміністративно-територіальна одиниця
Герб Прапор
Район на карті регіону
Основні дані
Країна:  Україна
Область: Донецька область
Код КАТОТТГ: UA14020000000013572
Утворений: 19 липня 2020 року
Населені пункти та ради
Районний центр: м. Бахмут
Громади: 7
Районна влада
Вебсторінка: Сайт Бахмутського району
Адреса: 84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Мапа

Бахмутський район у Вікісховищі

До складу району входять 7 територіальних громад.

Південна межа району пролягає лінією зіткнення між підконтрольними Україні територіями та тимчасово окупованими територіями України, що контролюються Російською Федерацією та перебувають в адміністративному управлінні т. зв. «Донецької народної республіки». В зоні лінії зіткнення здійснюється Операція об'єднаних сил.

Історія

Бахмутський район утворено 19 липня 2020 року згідно із Постановою Верховної Ради України 807-IX від 17 липня 2020 року в рамках Адміністративно-територіальної реформи в Україні. До його складу увійшли: Бахмутська, Світлодарська, Сіверська, Соледарська, Торецька, Часовоярська міські та Званівська сільська територіальні громади[1]. Перші вибори Бахмутської районної ради відбулися 25 жовтня 2020 року[2].

Раніше територія району входила до складу ліквідованих в той же час колишніх північної та центральної частини Бахмутського (1923—2020) району та міст обласного підпорядкування Бахмуту та Торецька (з територією Бахмутської та Торецької міських рад) Донецької области[1].

Примітки

Посилання

Краматорський район Сєвєродонецький район
(Луганська область)
Сєвєродонецький район
(Луганська область)
Краматорський район Сєвєродонецький район
(Луганська область)
Горлівський район
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.