Безпека

Безпе́ка — це такі умови, в яких перебуває складна система, коли дія зовнішніх факторiв і внутрішніх чинників не призводить до процесів, що вважаються негативними по відношенню до даної складної системи у відповідності до наявних, на даному етапі, потреб, знань та уявлень.[1]

Види безпеки

  • Безпека особиста
  • Безпека побутова

Див. також

  • Інвестиційна безпека регіону  — стан захищеності регіональної економічної системи та інвесторів від деструктивного впливу ризиків інвестиційної діяльності, за яким рахунок інвестицій забезпечується розширене відтворення основного й оборотного капіталів регіону [2]..
  • Служба безпеки — державна силова структура, робота усіх підрозділів та співробітників якої спрямована на запобігання та усунення загрози інтересам держави і народу даної країни (в Україні — СБУ (Служба безпеки України), в Росії — ФСБ, в США — ФБР).
  • Техніка безпеки — технічні умови й засоби, які усувають небезпеку, запобігають небезпеці.
  • Міжнародний день зменшення небезпеки лих

Посилання


Примітки

  1. Заплатинський В. М. Логіко-детермінантні підходи до розуміння поняття «Безпека». Вісник Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини. / [редкол.: П. С. Атаманчук (відп. Ред..) та ін.]. — Кам'янець-Подільський: Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2012. — Випуск 5. (−336 с.) С. 90-98.
  2. Ткач С. М. Управління ризиками інвестиційної діяльності в регіоні: теоретичні основи та прикладні аспекти : монографія / С. М. Ткач. – Львів : ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України», 2015. – 234 с.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.