Вікарчук Віктор Євгенович

Ві́ктор Євге́нович Вікарчу́к (нар. 12 березня 1969, м. Красилів, Красилівський район, Хмельницька область) — український підприємець, меценат, письменник, політичний та громадський діяч, блогер. Засновник і директор оздоровчо-розважального комплексу «СВ-КЛУБ» у місті Хмельницький. Голова Красилівської районної державної адміністрації (2005—2006)[1][2].

Вікарчук Віктор Євгенович
Народився 12 березня 1969(1969-03-12) (52 роки)
Красилів, Красилівський район, Хмельницька область
Громадянство  Україна
Національність українець
Діяльність управління оздоровчо-розважальним комплексом «СВ-КЛУБ»


Біографія

У 1984 році закінчив 8-й клас Красилівської СШ № 3 та вступив до Красилівського професійно-технічного училища по напрямку «слюсар-збиральник», який закінчив із відзнакою.

Після року відвідування вечірньої школи вступив до Хмельницького електро-механічного технікуму на спеціальність «налагоджувальник верстатів з числовим технічним управлінням», який закінчив також із відзнакою у 1989 році.

З 1989 проходив строкову військову службу у м. Чернівці, згодом був переведений до 69-го мотострілецького Проскурівського полку у Німеччині, де і закінчував службу до 1991 року.

Після армії розпочав трудову діяльність вантажником на цукровому заводі. З 1993 розпочав власну справу.

З 2005 р. навчався в Національній Академії державного управління при Президентові України на факультеті вищих керівних кадрів.

Політика

7 квітня 2005 року призначений на посаду голови Красилівської районної державної адміністрації[3]. За час обіймання посту плідно займався розвитком Красилівсього району, неодноразово займав перші місця за показниками виробництва і розвитку районів.

У 2006 році став депутатом міської ради, створив свій «Блок Вікарчука», який на виборах зайняв четверте місце.

Під час місцевих виборів 2020 року балотувався до Хмельницької міської[4] та обласної рад[5] від партії «Опозиційна платформа — За життя».

Підприємницька діяльність

Перші кроки власного бізнесу Віктора Вікарчук почав робити на рідній Красилівщині. З 1996 по 1997 роки відкрив мережу кіосків, ресторан та продовольчий магазин у Красилові, у Хмельницькому створив і керував ТОВ «Браво».

У 1999 році за поради міського голови Михайла Чекмана взяв в оренду частину збиткового приміщення кінотеатру «Сілістра». Після капітального ремонту у Хмельницькому відкрився перший більярдний клуб.

Згодом напрямки діяльності розширювались[6], у закладі з'явилися спортцентр і басейн.

Сьогодні у комплексі «СВ КЛУБ» успішно функціонують ресторан «Стейк Хаус», нічний клуб «Roza-baR», фітнес-комплекс «I Love Fitness», спа-центри «Терми» та «Spa Relax».

20 грудня 2016 року відбулось урочисте відкриття Кросфіт залу. А 18 лютого 2017 розпочав роботу один з найбільших спа-центрів міста «Spa Relax».

Благодійність

  • Віктор Вікарчук співпрацює з Американським Центром реабілітації дітей з опіковими травмами — організував лікування Насті Овчар (м. Харків) та Володі Розізнаного (м. Красилів).
  • З 1998 року надає допомогу Хмельницькому Будинку маляти «Берізка».
  • З березня 2017 року разом з Оксаною Мельник є сертифікованим лектором міжнародної організації Narkonon[7], яка займається антинаркотичною освітою серед учнівської та студентської молоді. Лекції про шкідливість наркотиків для дітей у школах та гімназіях проводять у ігровій, зрозумілій дітям формі[8].
  • Разом з Хмельницькою міською радою жінок бере участь в організації і проведенні благодійних заходів, ініційованих Спілкою опікування дітьми-сиротами та інвалідами.
  • У 2005 році заснував і очолив благодійний фонд «Вікторія».
  • Фінансував видання чотирьох поетичних збірок подолянина М. Коломійця.
  • Постійно сприяє творчому зростанню молодих хмельницьких співаків, зокрема йдеться про Т. Порчик-Брянцеву та юного В. Панкратова.
  • Особливо активно підтримує усі починання, які стосуються розвитку спорту, в першу чергу — дитячого, та популяризації здорового способу життя.
  • Починаючи з 2000-го року, В. Вікарчук, як голова федерації більярдного спорту Хмельницького, організовує і фінансує усі більярдні турніри міста.

Відзнаки та нагороди

  • Отримав звання «Людина року» міста Хмельницького — у 1999 в номінаціях «Меценат року» та «За ініціативність», у 2005 році — в номінації «Благодійник».
  • Став переможцем акції «Народний бренд 2006» в номінації «Кращий у Хмельницькому меценат».
  • Віктору Вікарчуку присвоєно звання полковника Українського козацтва та обрано отаманом Красилівського району.
  • За заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня.

Творчість

Віктор Вікарчук є автором тлумачного словника, посібника «Словник Простих Слів». Над «Словником» працювала робоча група, фахівці з Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, де 2 червня 2017 року відбулась перша презентація книги[9]. Примірники наразі роздають безкоштовно, у планах Віктора Вікарчука передати книги у школи і бібліотеки та провести презентації у кожній області України.

Примітки

This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.