Гарнізов Олексій Альбертович

Олексій Альбертович Гарнізов (нар. 25 лютого 1963, Мелітополь) — російський композитор, режисер, продюсер, Заслужений артист Російської Федерації[1].

Олексій Гарнізов
Основна інформація
Дата народження 25 лютого 1963(1963-02-25) (59 років)
Місце народження Мелітополь, Запорізька область, Українська РСР, СРСР
Громадянство  Росія
Професія композитор, режисер, продюсер
Освіта Російський університет театрального мистецтва
Жанри естрада
Нагороди
Звання
garnizov.ru

Біографія

Гарнізов Олексій Альбертович народився 25 лютого 1963 року в Мелітополі Запорізької області, на Україні. Олексій рано втратив батьків, і з одинадцяти років у нього почалося доросле життя. Він навчався відразу у трьох школах: загальноосвітньої, музичної та спортивної, виховуючи і дух, і фізичну силу.

У 1977 році він переїхав до Москви, щоб продовжити навчання. У 1985 році Олексій Гарнізов закінчив ГІТІС і отримав спеціальність режисера музичного театру, естради та масових заходів, застав хорошу плеяду педагогів. Першим його вчителем був народний артист Радянського Союзу - режисер музичних театрів і масових уявлень, таких, як «Олімпіада-80» і кремлівські концерти, Іоаким Георгійович Шароєв. Будучи головним режисером Академічного музичного театру опери та балету ім. Станіславського і Немировича-Данченка, він примітив Олексія і забрав до себе помічником. Разом з І. Г. Шароєвим він поставив 8 оперних вистав, і до закінчення інституту у Олексія Гарнізова в активі вже були серйозні постановки. Робота і творче життя, пов'язана з музичним театром, допомогла поєднати в собі якості професійного режисера і композитора.

В ГЦКЗ «Росія» Олексій Гарнізов працював провідним режисером майже 18 років. У цей період він поставив багато яскравих і креативних музичних шоу-програм. Саме на сцені концертного залу «Росія» йому вдалося поставити одні з перших вечорів Раймонда Паулса, «Вернісаж» Іллі Рєзніка, «Панове офіцери» Олега Газманова, концерти Лайми Вайкуле, джазові вечори. Практично всі 90-і роки він тісно працював з Валерієм Леонтьєвим, спеціально для нього були написані програми «Повний місяць», «По дорозі до Голлівуду», «Фотограф сновидінь», «Безіменна планета».

Примітки

  1. Архівована копія. Архів оригіналу за 23 січня 2017. Процитовано 17 лютого 2017.
This article is issued from Wikipedia. The text is licensed under Creative Commons - Attribution - Sharealike. Additional terms may apply for the media files.